Angličtina pro děti
 • English for young kidsEnglish for young kids
  English for Kids

  Helen Doron students have fun and learn English - all at the same time.

  Learn Why
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Try Us Out

  We invite you to a FREE Demo Lesson.

  Find a Learning Centre
 • English for kids
  From Infants to Teens

  We prepare young learners from 3 months to 19 years for a future of success.

  Find a Learning Centre
 

JUMP WITH JOEY

Kurz JUMP WITH JOEY je zcela novým kurzem určeným pro děti  –  začátečníky ve věku 6 až 9 let nebo pro děti pokračující po MORE FUN WITH FLUPE již od 5 let.

Kurz je rozdělen do 12 epizod, které doprovází animované příběhy na DVD a obsahuje slovní zásobu okolo 900 slov.

Hlavními hrdiny jsou nyní již sedmiletý chlapec PAUL, kterého naši studenti znají už ze sérií epizod FUN WITH FLUPE, a jeho nová kamarádka MILLIE. Společně zažívají mnohá dobrodružství v pohádkové vesničce STORYVILLE.

Kurz JUMP WITH JOEY učí děti základy spellingu (hláskování), v každé epizodě představuje jedno písmeno anglické abecedy. Jednotlivé příběhy zpracovávají tradiční témata a učí děti vše potřebné k tomu, aby mohly úspěšně absolvovat zkoušku anglického jazyka CAMBRIDGE ENGLISH YLE STARTERS.

Revoluční novinkou, které tento kurz využívá, je technologie tzv. ROZŠÍŘENÉ REALITY. Za pomocí tabletů nebo smartphonů, do kterých je možno stáhnout si volně dostupnou aplikaci, pak před očima dětí doslova ožívají jednotlivé stránky v pracovních sešitech.

Kurz JUMP WITH JOEY tak přináší neopakovatelný zážitek z učení pro všechny děti!

Přijďte se přesvědčit sami! Informujte se o termínu ukázkové hodiny na kurz JUMP WITH JOEY ve Vašem centru Helen Doron English.