Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON V BENEŠOVĚ

 • ZIMNÍ NÁBOR STUDENTŮ 2018

   

  Nábor nových studentů bude probíhat celý měsíc ůnor a vy pokud máte zájem se můžete přihlásit na ukázkovou hodinu. Přihlášky najdete zde http://helendoron.cz/ukazkova-hodina  ,

   

  Koncem ůnora otevíráme 3 nové kurzy a to:

   

  MFWF  pro děti od 4 – 5 let   v PO od 16:15 hod, hodinová dotace kurzu je 45 min

  PRW1   pro děti od 8 – 9 let   v ÚT od 15:15 hod, hodinová dotace kurzu je 60 min

  PRW 2 pro děti od 9 – 10 let v ÚT od 16:30 hod, hodinová dotace kurzu je 60 min.

   

  V každém ze tří kurzů máme ještě 2 místa volná. Pokud spadáte do této věkové kategorie a vyhovuje vám čas kurzů, neváhejte s přihlášením.

   

  Pro vás ostatní máme také co nabídnout. Stačí se přihlásit na ukázkovou hodinu a zbytek doladíme na místě.

   

  Čas běží a místa se plní!!!

  Moc se na vás těšíme:-)

   

  Email: benesov@helendoron.cz

  Mobil: 602 384 683.

   

   

 • Zápis do kurzů TEEN ENGLISH v ůnoru 2018

   

  TEEN ENGLISH PRO TEENAGERY I DOSPĚLÉ

   

  Láká vás se učit stejně hravou formou jako vaše děti? Nebaví vás jen celou lekci sedět a koukat do knížky? Pak právě pro vás nabízíme Teen English – angličtinu pro teenagery a dospělé!

  Více informací najdete na http://helendoron.cz/teens-12-19

   

  Je vám 14 a více a již něco anglicky umíte? Přijďte se otestovat a mi vám poradíme, kde můžete u nás začít. Po zvládnutí našich Assesment testů vás budeme schopni rozřadit do správného TEEN kurzu.

   

  Ani sekundu neváhejte a přihlašte se ihned.

   

  Nejlepší mimoškolní vzdělávací program !!!!!!!!

   

  Email: benesov@helendoron.cz

  Mobil: 602 384 683.

 • ZMĚNA ADRESY našeho výukového centra v Benešově

   

  Rádi bychom vás informovali o změně naší adresy. Najdete nás v ulici Tyršova 181, Benešov 256 01. Nové prostory jsou nad obchodem Volanský.

  Fotky jsi můžete prohlídnout na našich Facebook stránkách https://www.facebook.com/Helen-Doron-Benešov/

  Moc se na vás těšíme:-)

   

  Email: benesov@helendoron.cz

  Mobil: 602 384 683.

   

 • UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA

   

  Zajímá vás výuka angličtiny metodou Helen Doron English?

  Chcete vidět, jak lekce probíhají?

  Přijďte se podívat i s vašimi dětmi na ukázkovou hodinu ZDARMA!

   

  Přihlášky najdete na odkazu http://helendoron.cz/ukazkova-hodina

   

  Moc se na vás těšíme:-)

   

  Email: benesov@helendoron.cz

  Mobil: 602 384 683.

   

 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

   

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

   

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

   

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

   

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

   

  aktualita01

   

 •