Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON V PLZNI – SLOVANECH

 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

   

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

   

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

   

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

   

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

   

  aktualita01

   

 •  

 • LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S ANGLIČTINOU V PLZNI NA SLOVANECH

  Připravujeme na červenec letní příměstské tábory s angličtinou.

  Termíny: 

  11.- 15.7. 2016 – ZOO tábor – od 3 let (AJ – začátečníci i pokročilí)

  18. – 22.7. 2016  – Výletníci aneb za dobrodružstvím po okolí Plzně – od cca 6 let nebo zdatnější chodci (AJ – začátečníci i pokročilí)

  25. – 29.7. 2016 – Divadelní tábor aneb ve šlépějích Williama Shakespeare – od cca 8 let nebo pokročilejší angličtináři

  Pro bližší informace mailujte na info@anglickecentrum.cz, nebo volejte na 775 22 00 44.

  letní příměstské tábory 2016 - pozvánka A4 fotky

 • CO NÁS ČEKÁ V ČERVNU ....

  pátek 17.6. od 16 hod – čtenářský kroužek – máme radost, že se dětem líbí a tak pokračujeme, v tomto školním roce naposledy, ale od září budou rozhodně pátky se čtením pokračovat. Prosím, zaregistrujte se, napište, zavolejte, nebo za zapište na pozvánku na dveřích Centra. Díky.

  pátek 24.6. od 16 hod – zveme všechny účastníky kurzů a Anglické školičky na rozlučkovou zmrzlinovou party se školním rokem. Počasí je objednané, tak snad to vyjde a kromě zmrzliny bude hromada her (venku na zahradě). Rádi bychom jednu hromadnou fotku, tak se prosím dostavte v hojném počtu.

  Co se týče organizace kurzů – oficiálně budou kurzy ukončeny v týdnu do 24.6., nicméně pokud se domluvíte s lektorkami na jednotlivých kurzech, zvláště potom např. kurz BBS nebo jiné kurzy předškolních dětí, není problém pokračovat až do úplného konce června. Pokud některý kurz bude pokračovat i v posledním červnovém týdnu, napíšu vám email.

  Anglická školička bude probíhat až do středy 29.6. Pátky jsou opět volitelné, prosím, nahlaste se vždy do středy večera, pokud bude školka v pátek otevřená, pošlu zprávu nejpozději ve čtvrtek dopoledne.

  Přes prázdniny nás čekají 3 týdny táborů, prosím přihlaste se co nejdříve, zvláště ZOO a Divadelní tábor se plní.

 • Ukázkové hodiny a zápisy do nových kurzů od září 2016.

  Zápisy do nových kurzů jsou zahájeny.

  Během celého června jste srdečně zváni na ukázkové hodiny. Napište na info@anglickecentrum.cz  nebo zavolejte na 775 22 00 44 a domluvte si termín ukázkové hodiny podle věku a znalostí vašeho dítěte. 

  helen doron_anglické centrum_zápisy

 •