Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON V ŘÍČANECH

 • ZÁPIS DO KURZŮ 2018/2019 - ZÁŘÍ 2018

   

  Zápis do nových kurzů pro děti na školní rok 2018/2019 již probíhá. Ukázkové lekce se budou konat v září 2018 a nové kurzy budou začínat v říjnu 2018.

  Pokud máte zájem o výuku, přihlaste se na ukázkovou hodinu zdarma přes tento formulář a budeme Vás kontaktovat přednostně.

  Přihlašovat se můžete od září také na stránkách http://nafialce.webooker.eu

  Víte, že výuka metodou Helen Doron přináší obrovské výhody?

  logo2
  Jedinečná výuková metoda

  Osvědčená metoda, vyvinutá britskou lingvistkou a pedagožkou Helen Doron, napodobuje způsob, kterým se batolata učí svůj mateřský jazyk. Proces takto efektivního učení podporují čtyři základní principy a ty jsou uplatňovány ve všech na sebe navazujících kurzech pro děti od malička do 19 let.

  logo2
  Diplomovaní učitelé

  Učitelé Helen Doron English prochází náročnou přípravou, která prověří jejich jazykové znalosti a pedagogické kompetence. Mezinárodní diplom a oprávnění vyučovat získají jen ti nejúspěšnější. Tito učitelé pak pracují s originálními výukovými materiály a s nadšením přispívají ke vzdělání svých studentů.

  logo2
  Výborné výsledky

  Studenti Helen Doron English dosahují vysoce nadprůměrných výsledků v mezinárodně uznávaných zkouškách Cambridge English Language Assessment, na které jsou v rámci kurzů Helen Doron systematicky připravováni. Dosažené výsledky studenty motivují k dalšímu studiu angličtiny a dělají radost i rodičům.

  logo2
  Svět výhod

  Helen Doron English není jen o výuce angličtiny ve třídách. Nabízí také velkou škálu zábavných edukativních online aktivit, pobytových a příměstských táborů a dalších doprovodných akcí pro rodiče a děti. Svět Helen Doron English je bez hranic a děti jej milují…

 • PŘEDÁVÁNÍ CERTIFIKÁTŮ CAMBRIDGE ENGLISH EXAMS

  V roce 2017 jsme předali certifikáty dalším 19 úspěšným studentům.

  Ve středu 8.6. 2016 jsme předali dětem, které absolvovaly zkoušku Cambridge English Exams YLE certifikáty. Gratulujeme k výborným výsledkům!
  20160608_164237

  20160608_16340820160608_163122
    20160608_163810 20160608_163900  20160608_163947  20160608_164030 20160608_164107  20160608_164145 20160608_163718

   

 • TÝDEN GENTLEMANŮ 6.6.-10.6.2016

  V týdnu od 6.6.2016-10.6.2016 jsme v rámci „Týdne Gentlemanů“ pozvali do výuky všechny tatínky, dědečky, strýčky. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a těšíme se na příští rok!

  20160606_151934  20160607_154549

   

 • VÝLET S ANGLIČTINOU - SOBOTA 11.6.2016

  Našeho společného výletu se zúčastnilo 31 dětí. Vyrazili jsme autobusem do Louňovic, odkud jsme pěšky došli na rozhlednu Skalka na Vyžlovce. Cestou jsme hráli hry u kterých jsme zopakovali anglické slovíčka. U rybníka na hrázi jsme si vybalili svačinky a občerstvili se na další cestu. Krátký déšť nám náladu rozhodně nezkazil. Na rozhledně nás čekalo občerstvení ve formě ovoce, i výšlap 101 schodů na vrchol rozhledny.

  Zopakovali jsme angličtinu a těšíme se s dětmi na další akce!

  Fotografie z výletu najdete zde:

  Fotografie

  image-0.02.01.e798e03c8786830d1a3b4faaca2f637b9a639735d9dd09f6321ea019833baaf6-V   IMG-20160611-WA0005IMG-20160611-WA0002image-0.02.01.9f7a65844f67d83d622ebdce28d8bd1194136c161daf4e66095725dfadfec77b-VPOZVÁNKA NA VÝLETa4_20

   

 • S ONLINE AKTIVITAMI HELEN DORON ENGLISH JE UČENÍ ANGLIČTINY ZÁBAVA
  V Helen Doron není studium angličtiny omezeno pouze na výuku ve třídách. Vytvořili jsme velkou škálu ​online aktivit, které jsou zábavné, edukativní, obohacující a pomáhají našim malým studentům cítit se příjemně při používání angličtiny.

  KANGI CLUB

  je online portál, který nabízí aktivity pro děti od 3 do 12 let.

  Naše lkangiclubektorky Vám nebo dětem předaly přístupový kód a heslo do Kangi Clubu. Děti tak mají přístup ke hrám a aktivitám, které odpovídají náplni jejich výuky.

  Dále na těchto stránkách najdete ke stažení všechny příběhy, DVD a CD k aktuálnímu kurzu i kurzům již absolvovaným.

  Kangi Club

   

   FIRST WORDS IN ENGLISH WITH FLUPE

  je naše první hra do mobilních zařízení. Hra je navržená speciálně pro velmi malé uživatele mobilů (2-5 let).
  Simply touch and discover! Ideální pro dětskou mysl a malé prstíky. Dostupná na i-Store a Google Play.

  Apps Store
  Google Play

   

   

   

   

   

   

   

  HELEN DORON SONG CLUB

  hde songsExkluzivní YouTube kanál plný našich vlastních písní a videí Helen Doron pro děti ve věku 0–6 let.

   

   

   

   

   

   

  KOUZELNÝ PRACOVNÍ SEŠIT JUMP WITH JOEY S 3D TECHNOLOGIÍ

  hde jwj
  Pomocí tabletů a chytrých telefonů ožívají postavy v kouzelných pracovních sešitech v kurzech Jump with Joey a More Jump with Joey. Doplňujeme tak jeden z nejdůležitějších článků výuky metodikou Helen Doron – tedy domácí poslech.

  Pro aktivaci aplikace použijte přístupový kód a heslo z Kangi Clubu.
  Apps Store
  Google Play

   

   

  HELEN DORON RADIO

  hde radioNaše vlastní streamované rádiové vysílání, v rámci kterého se setkávají teenageři z celého světa. – Samozřejmě v angličtině.

   

   

   

   

 • OTEVÍRÁME PŘÍPRAVNÝ KURZ KE ZKOUŠKÁM CAMBRIDGE

  Ke zkouškám YLE můžeme registrovat všechny studenty HDE, kteří mají alespoň 8 let, jsou studenty 3.ročníků (umí dobře psát). Ke zkouškám se můžou přihlásit i děti, které nejsou studenty Helen Doron English.

  Proč skládat zkoušky Cambridge English?

  Děti a středoškoláci, kteří si od základní školy zvyknou na systém postupného skládání jednotlivých stupňů jazykových zkoušek:

   – Mají silnou motivaci a radost z dalšího učení

   – Získají výrazný náskok před ostatními a cizí jazyk se pro ně stane hračkou

   – Bývají zvýhodněni při přijímacích zkouškách na střední a vysoké školy

   – Bez problémů se účastní dlouhodobých výměnných a studijních pobytů v cizině

   – Maturují na výbornou a cizí řečí hovoří téměř jako svou vlastní

  Zdroj: leták Cambridge English

  Více informací o přípravném kurzu i o zkouškách na tel  725 823 661 nebo ricany@helendoron.cz

 • PŘEDEJDĚTE PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

   

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

   

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

   

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

   

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

   

  aktualita01