Angličtina pro děti
 

Angličtina pro děti – Online výuka

S našimi online aktivitami je učení angličtiny zábava

V Helen Doron není studium angličtiny omezeno pouze na výuku ve třídách. Vytvořili jsme velkou škálu online aktivit, které jsou zábavné, edukativní, obohacující a pomáhají našim malým studentům cítit se příjemně při používání angličtiny.

Kangi Club je náš online herní portál, který nabízí aktivity pro děti od 3 do 12 let. Studenti Helen Doron English obdrží své vlastní heslo, které jim umožní přístup ke hrám a aktivitám, které odpovídají náplni jejich výuky. Návštěvníci jsou vítání a zváni ke hře v návštěvní zóně.
Helen Doron Song Club je exkluzivní YouTube kanál plný našich vlastních písní a videí Helen Doron pro děti ve věku 0–6 let.
Helen Doron Radio je naše vlastní streamované rádiové vysílání, v rámci kterého se setkávají teenageři z celého světa – samozřejmě v angličtině.
  FWF_Google-Play-App-buttonAvailable_on_the_App_Store First Words in English with Flupe je naše první hra do mobilních zařízení. Úžasná hra navržená speciálně pro velmi malé uživatele mobilů (2-5 let) Simply touch and discover! Ideální pro dětskou mysl a malé prstíky. Dostupná na i-Store a Google Play.

 

Angličtina online pro děti

  • Bez HDE by měl můj syn mnohem více práce s přípravou do školy. Navíc před pár lety bych si jen těžko tipoval, že bude mít zájem se zúčastnit a úspěšně absolovuje zkoušku Cambridge.

    Michal Štěpánek, Opava
  • HDE poskytla mé dceři tisíce a tisíce informací, které jiné čtyřleté děti vůbec nemají.

    Vendula Blumentrittová, České Budějovice
  • “Do angličtiny Helen Doron vozím všechny své tři děti od útlého dětství. Je to skvělý strukturovaný systém výuky anglického jazyka, kdy se děti nemusí zoufale učit slovíčka a gramatiku. Vše jde přirozeně, díky poslechu CD a díky skvělým lektorkám v olomouckém centru.”

    Kateřina Lerchová, Olomouc