Angličtina pro děti
 

Nejčastější dotazy učitelů

Nejčastější dotazy

 • Co odlišuje Helen Doron English od ostatních ESL programů?

  Existuje několik odlišností. Věříme, že jeden z nejdůležitějších důvodů, proč se lišíme, je, že naši učitelé jsou těmi nejlepšími. Hodně času a úsilí věnujeme intenzivnímu školicímu programu a neustálému propojení mezi centry v rámci sdílení informací. Naši učitelé to oceňují, neustále je to totiž motivuje. A jsou nadšeni z každého kurzu, který vyučují.

  Dalšími důvody jsou:

  • Naše jedinečná metodologie založená na opakovaném poslechu a pozitivní podpoře

  • Náš důraz na pravidelnou aktualizaci školicích seminářů a návaznou podporu

  • Naše výborné výukové materiály, které učitelům pomáhají v každé hodině, ale stejně nechávají dostatek prostoru pro kreativitu a osobní preference

  • Atmosféra se silným pozitivním nábojem panující v každičké hodině naplněné zábavnými hrami, živými písněmi a aktivitami, které si studenti užívají společně se svými učiteli

  • Prokazatelné výsledky. Rodiče, studenti a učitelé jsou ohromeni rychlým pokrokem, který studenti dělají při osvojování si angličtiny metodou Helen Doron

  • Silná podpora a povědomí o značce v místě Vašeho podnikání mající za účel Vám pomoci najít nové studenty a expandovat ve svém podnikání (v případě učitelů pracujících jako OSVČ)

 • Kdo je vhodným kandidátem na učitele Helen Doron English?

  Abyste se mohli účastnit školení učitelů Helen Doron English, musíte mít:

  • Výbornou znalost mluvené i psané angličtiny

  • Akademické vzdělání, nejlépe v angličtině nebo v oboru učitelství

  • Zkušenosti s prací s dětmi nebo náctiletými

 • Jak se mohu kvalifikovat na místo učitele Helen Doron English?

  Vhodní kandidáti procházejí náročným školicím kurzem, aby získali kvalifikaci v naší metodologii a našich prvotřídních výukových materiálech. Současně se naučíte, jak dále rozvíjet toto zábavné a motivující prostředí, které nás tolik odlišuje. Vysoké standardy naší výuky jsou, poté, co budete proškoleni, dále zajišťovány návazným poradenstvím a účastí na pravidelných seminářích a konferencích.

 • Jakou podporu obdržíme od Helen Doron English?

  Systém podpory je tu vždy pro vás. Náš jednotný systém podpory Vám umožňuje kontaktovat svého místního franšízanta, regionálního nebo národního franšízora, nebo centrálu Helen Doron Educational Group, a to kdykoli.

 • Pedagogická podpora

  Semináře – Denní semináře se konají pravidelně.  Snažíme se zde prozkoumávat nové zábavné výukové prostředky a nové aplikace pro existující materiály.

  Každoroční konference – je tou nejlepší událostí pro představení nových materiálů Helen Doron a nápadů na posílení Vašich výukových dovedností a udržení vysokých standardů očekávaných od všech učitelů Helen Doron English. Užijete si den plný zábavy, získáte skvělé zkušennosti a příležitost udělat si přátele mezi dalšími učiteli Helen Doron English.

  Exkluzivní online forum – spojujeVvás s učiteli Helen Doron English, můžete klást otázky, vyměňovat si názory a poskytnout zpětnou vazbu. Tento propojený systém je velkou součástí toho, co děláme, a sama Helen Doron se často do diskuzí zapojuje.

  Webový portál pro učitele – nabízí Vám možnost neustálého přístupu k dokumentům ke stažení, stejně jako k nejnovějším aktualizacím výukových programů, pokynům a jiným hodnotným nástrojům používaným k Vaší výuce.

  Stránka pomůcek – jedinečná a exkluzivní sekce pouze pro učitele na stránkách Kangi klubu Vám umožňuje nahlédnout do pestrého výběru pomůcek, stáhnout.

 • Podpora podnikání

  Regionální setkání – Helen Doron English v České republice financuje pravidelná setkání zaměřená na pomoc místním učitelům zlepšit jejich organizační a marketingové dovednosti a sdílet zkušenosti s ostatními učiteli.

  Informační systém – Administrativní nástroj pomoci, abyste mohli vést své podnikání hladce a efektivně.

  Marketingové materiály – Jakmile se kvalifikujete jako učitel Helen Doron English, bude Vám k dispozici množství propagačních materiálů a materiálů pro média sloužících k podpoře marketingu.