The World Around Us

Jarní prázdniny s Helen Doron English – to je spousta aktivní zábavy uprostřed jesenické přírody. Po celou dobu tu zní angličtina a díky našim zkušeným lektorkám je pro děti naprosto přirozená. Děti posílí svoji samostatnost, komunikační dovednosti a zahrají si společné divadelní představení.

Příroda i pohodlí současně

Hledáte prázdninový program, který spojuje pobyt v přírodě, hry a také rozvíjející užitečné aktivity? Náš nově zařízený penzion se nachází přímo u přehrady Slezská Harta a je obklopený lesy.

Angličtina jako hra, která dovede nadchnout

Každý den je u nás nabitý aktivitami – jejich společným tématem je Svět kolem nás. Děti se na dopoledních lekcích angličtiny seznámí s tím, co mohou vidět v přírodě i ve městě. Posílíme také konverzační schopnosti (nejen) v angličtině a budeme si povídat o lidech a místech, kde pracují, nebo o zvířatech a místech, kde žijí. Procvičíme také poznávání času.
Lekce jsou pečlivě připraveny podle metodiky Helen Doron English – spojují tak v sobě pohybové aktivity, logické i kreativní úkoly a samozřejmě také hudební a rytmické prvky. To vše bez drilu a stresu, protože věříme, že děti se nejlépe učí, když o tom vůbec nevědí. Zkrátka se baví.

Hrajeme si spolu i pro rodiče

Společně vytvoříme představení na téma moderní Červené Karkulky pod názvem Little Red Riding Hood. Na každého čeká role, větší či menší podle jeho chuti naučit se text a jazykové úrovně. Součástí příprav bude vyrábění kostýmů a kulis, zkrátka každý si přijde na své. Představení pak před odjezdem domů zahrajeme rodičům.

Nejoblíbenější hry a výlety

V odpoledním programu chystáme také únikovou hru, kvízy a deskovky. Děti mohou ukázat své umělecké vlohy v talentové soutěži anebo změřit své síly v turnaji ve stolním tenise či kartách. Pokud počasí dovolí, vydáme se na procházky například na rozhlednu Velký Roudný nebo po březích přehrady Slezská Harta. Čeká nás diskotéka, noční hledání pokladu a také kino.

Program pro všechny pokročilosti i věk dětí

Program je přizpůsobený věku dětí – mladší se hravou formou seznámí s užitečnými slovíčky a frázemi a připraví si divadlo pro rodiče. Starší už pracují na vlastních projektech, více využívají například videa a multimédia. Střídáme činnosti tak, aby se uplatnily nejrůznější talenty a dovednosti dětí. Nevadí, pokud vaše děti nenavštěvují naše lekce. Právě naopak – mnohé děti k zájmu o angličtinu přivedly právě naše tábory.

Jedete s námi?

Pro podrobnosti o termínech, věkových skupinách a programu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře.

Tábor na Slezské Hartě

Zajistěte svým dětem léto plné zábavy s kvalitní angličtinou a svěřte je do rukou profesionálů.