Angličtina pro děti
 

O nás

Proč Helen Doron English

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky programu výuky angličtiny Helen Doron English.

Proč Helen Doron? Protože naše výukové programy jsou nejlepší ve své kategorii, jsou vyvíjeny zkušenými odborníky v anglickém jazyce a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli.

Děti milují učit se s Helen Doron English.

Čtyři základní principy, skvělé výukové programy a oddaní učitelé – to je metodologie Helen Doron

Všechny kurzy Helen Doron English, bez ohledu na to, pro jakou věkovou skupinu byly navrženy, jsou založeny na čtyřech základních principech, které přispívají k nespornému úspěchu metody.

Čtyři principy Helen Doron English

Opakovaný poslech. Hlavní součástí Helen Doron English je domácí poslech určených CD nebo audio podkresových nahrávek v domácím prostředí, nejlépe dvakrát denně, pokaždé alespoň 15-25 minut. To zajišťuje neustálé vystavování dítěte anglickému jazyku, což je v tomto raném věku nezbytně důležité. CD s originálními písněmi a příběhy složené výlučně pro Helen Doron English jsou součástí studentského výukového setu, který vám bude poskytnut po zapsání Vašeho dítěte do kurzu Helen Doron English.

Pozitivní podpora. Když Vaše dítě řeklo své první slovo, dali jste najevo svou radost, a tato pozitivní zpětná vazba povzbudila dítě k tomu, aby slovo znovu opakovalo a zkoušelo slova nová. S Helen Doron English se děti učí stejným způsobem jako svou mateřštinu – se spoustou pozitivní podpory. Učitelé Helen Doron tuto pozitivní podporu ve svých třídách dětem dopřávají.

Učení v malých skupinách. Programy Helen Doron English jsou vyučovány v malých skupinách od 4 do 8 studentů, což jim dává to nejlepší z obou světů. Na jedné straně získávají studenti – na rozdíl od soukromé výuky – výhodu součinnosti ve skupině. Na straně druhé, malé skupinky umožňují osobní přístup a pozornost i příležitosti k individuálnímu procvičování užívání angličtiny. Výzkum potvrdil, že studium v malých skupinách přináší lepší výsledky než soukromé hodiny.

Děláme z učení zábavu. Výuková metoda Helen Doron bere v potaz jedinečné přístupy dětí k výuce a používá hry, pohyb, hudbu a spoustu zábavy, aby tak maximalizovala přirozenou dětskou lásku k učení a tendenci absorbovat jazyk. Ať už tříměsíční, tříletí, desetiletí nebo sedmnáctiletí, děti a mládež si užívají naše hodiny, které jsou hojně strukturované, ale přesto za všech okolností zábavné a dynamické.

Oddaní učitelé

V Helen Doron English jsme nesmírně pyšní na své profesionální a práci oddané učitele. Všichni učitelé Helen Doron prošli precizním školením, během kterého detailně studovali metodologii, a jsou vyškoleni používat naše speciální patentované výukové materiály. Zjišťujeme, že jakmile jednou projdou takovýmto školením, stanou se z nich nadšení vyznavači metody a vysoce oddaní učitelé, kterým záleží na tom, aby si děti odnesly z hodiny co nejvíce. Nadšení přirozeně přechází na děti, které se nemohou dočkat další hodiny.

Nejlepší výukové materiály na trhu

Všechny programy Helen Doron English – od Baby’s Best Start pro batolata až po Teen Talent pro teenagery do věku 19 let – jsou vyvíjeny pod vedením Helen Doron osobně. Vývojové týmy se skládají z odborníků na lingvistické vědy, EFL (angličtiny jako druhý jazyk) a dětský rozvoj. Všechny příběhy, písně a animace jsou vytvářeny a produkovány speciálně pro Helen Doron English tak, aby odpovídaly slovní zásobě vhodné pro každý konkrétní kurz. Všechny aktivity a hry jsou navrhovány také tak, aby poskytovaly studentům podnětnou, ale přesto zábavnou formu podporující memorování slovní zásoby.

 

 

PŘIHLÁŠKA NA UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA

 

 

Jakým způsobem školíte své učitelé?

Jak víte, že metodologie Helen Doron Early English funguje?

Nejlepší věk pro výuku angličtiny?

Bilingvní děti jsou chytřejší

 • Bez HDE by měl můj syn mnohem více práce s přípravou do školy. Navíc před pár lety bych si jen těžko tipoval, že bude mít zájem se zúčastnit a úspěšně absolovuje zkoušku Cambridge.

  Michal Štěpánek, Opava
 • HDE poskytla mé dceři tisíce a tisíce informací, které jiné čtyřleté děti vůbec nemají.

  Vendula Blumentrittová, České Budějovice
 • “Do angličtiny Helen Doron vozím všechny své tři děti od útlého dětství. Je to skvělý strukturovaný systém výuky anglického jazyka, kdy se děti nemusí zoufale učit slovíčka a gramatiku. Vše jde přirozeně, díky poslechu CD a díky skvělým lektorkám v olomouckém centru.”

  Kateřina Lerchová, Olomouc
 

Helen Doron – Světový leader v oboru ESL (angličtina jako druhý jazyk)

Před 30 lety způsobila britská lingvistka a učitelka revoluci ve výuce angličtiny jako druhého jazyka tím, že vyvinula metodu, která napodobuje způsob, jakým se batolata učí svůj mateřský jazyk. Dnes je Helen Doron English mezinárodní franšízovou sítí ve více než 30 zemích.

Téměř 2 miliony dětí mluví anglicky díky Helen Doron.

Jak to všechno začalo

Vše začalo hodinou hry na housle. Téměř před 30 lety britská lingvistka Helen Doron zapsala svou čtyřletou dceru na hodiny hry na housle u učitele vyučujícího Suzuki metodou. Metoda a její úspěch na ni zapůsobily. A tímto přístupem se inspirovala, když vyvíjela svou vlastní metodu pro výuku angličtiny malých dětí.

Hudba řeči

A tak začal úspěšný mezinárodní příběh Helen Doron English. V roce 1985 se Helen dala do výroby vlastních výukových materiálů, aby dětem pomohla rozumět a mluvit anglicky. Chápala, že čtení a psaní jsou dovednosti odlišné od mluvení.

Navrhla svůj první kurz pro ranou výchovu založenou na principu kladného hodnocení a opakovaného poslechu. Vytvořila domácí nahrávky písní, říkanek a příběhů a začala s výukou ve svém sousedství na severu Izraele.Výsledky byly úžasné. Děti hodiny milovaly! Byly zábavné a živé, a podněcovaly emocionální, fyzickou a intelektuální pohodu malých studentů.

Na základě tohoto počátečního úspěchu pokračovala Helen ve zdokonalování výukových materiálů a začala školit ve své metodě další učitele. Během let se Helen Doron English rozrostla od původního programu zaměřeného na malé děti až ke kurzům vhodným pro jakoukoli věkovou skupinu od 3 měsíčních batolat až po teenagery do 19 let věku.

Helen Doron English ve světě

V roce 1995 byla metoda Helen Doron English představena v Evropě, v Rakousku a Německu. V roce 1998 byl přijat model franšízového podnikání a výuková centra Helen Doron se začala objevovat po celé Evropě. Nedávno se Helen Doron English dostala do Číny, jihovýchodní Asie, Jižní a Střední Ameriky.

 

Jak víte, že metodologie Helen Doron Early English funguje?

V čem je metoda Helen Doron English odlišná od konkurence?

Výhody dvojjazyčnosti

A Franchising Success

Music – Key to Learning English

 • Bez HDE by měl můj syn mnohem více práce s přípravou do školy. Navíc před pár lety bych si jen těžko tipoval, že bude mít zájem se zúčastnit a úspěšně absolovuje zkoušku Cambridge.

  Michal Štěpánek, Opava
 • HDE poskytla mé dceři tisíce a tisíce informací, které jiné čtyřleté děti vůbec nemají.

  Vendula Blumentrittová, České Budějovice
 • “Do angličtiny Helen Doron vozím všechny své tři děti od útlého dětství. Je to skvělý strukturovaný systém výuky anglického jazyka, kdy se děti nemusí zoufale učit slovíčka a gramatiku. Vše jde přirozeně, díky poslechu CD a díky skvělým lektorkám v olomouckém centru.”

  Kateřina Lerchová, Olomouc
 

Cambridge ESOL a Helen Doron – spolupracují ku prospěchu malých studentů

Press Shields

Angličtina, která přináší skutečné výsledky. Od teď už to není jen pár slov poskládaných za sebou, ale podložený fakt. Díky spolupráci Helen Doron English a University of Cambridge se znovu potvrdilo, jak výborné výsledky metodika Helen Doron přináší.

V dubnu 2013 prošlo 370 studentů Helen Doron English testy Cambridge ESOL. Výrazně úspěšní byli žáci Helen Doron English, a to především v části zaměřené na mluvení. Děti z kurzů Helen Doron zvládly tuto část naprosto bez chyby v 81% případů, celosvětový průměr stoprocentní úspěšnosti v této části testů je přitom 63%.

Děti, které prošly výukovým programem Helen Doron English tak mají od teď jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaký udělaly se svou angličtinou pokrok, a nechat se otestovat v prestižních Cambridge English Exams. Studenti se na testování připravují průběžně pod vedením svého lektora a v prostředí, které znají, bez stresu z nového prostředí, protože veškeré zkoušky probíhají v jim známém výukovém centru, do kterého každý týden docházejí na výuku.

Pozitivní zpětnou vazbu o úspěšnosti metody Helen Doron English tak získávají nejen malí studenti, ale i jejich rodiče.

Cambridge English Exams nejsou jen zkoušky, ale také vklad do života. A s Helen Doron je zvládnou všichni!

Proč si vybrat Cambridge English Exams?
– Certifikáty jsou celosvětově uznávané a platné
– Jedná se o nezávislé posouzení úrovně angličtiny
– Zkušenosti s testy umocňují víru dítěte ve vlastní schopnosti, a tím podporují jeho budoucí úspěchy ve vzdělávání
– Dosažené výsledky motivují děti k dalšímu studiu angličtiny

Pro více informací o zkouškách, termínech a jejich organizaci kontaktujte nejbližší výukové centrum Helen Doron English.

Studenti opavského centra HDE po slavnostním předávání certifikátů Cambridge – březen 2015