Vítejte v pobočce Praha 12!

HDE_Zapis zacina_Cover_f

Naše výukové centrum nabízí výuku dětí pomocí metodiky Helen Doron English od nejmenších až po dospívající. 

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!
Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu ZDARMA, budeme se na Vás těšit!

Výuka probíhá v rodinné vile jazykové školy SENTIA, kde také probíhají kurzy pro dospělé. Každá učebna je opatřena kamerou, která je živě vysílána v televizi na recepci. Můžete tak u dobré kávy sledovat, jak se Vaše dítě vzdělává.

Výukové centrum Helen Doron English Praha 12

Helen Doron English Praha 12

Růženínská 4/317,
Praha 4

Rozvrh hodin 2023/2024

po kliknutí na název kurzu se Vám zobrazí podrobné informace

*A / B = označení učebny

  • Ukázková hodina zdarma

    Přijďte se i vy se svými dětmi podívat na ukázkovou hodinu a zažijte
    metodiku Helen Doron English na vlastní kůži.
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Náš tým

Bc. Sylva Rezková

manažerka a lektorka

Bc. Rebeka Larvová

lektorka

Michala Hálková

lektorka

Ing. Jana Kostovčíková

lektorka


Rezervační systém

Pravidelně přidáváme vypsané termíny náhradních hodin, příměstských táborů a akcí, které se konají v pobočce Praha 12.

Recenze
4.6/5
Jana K.@helendoronpraha12
Read More
Som rada, že sme sa rozhodli pre pobočku Helen Doron English na Prahe 12. Stačili cca 2 lecie, a naša ani nie 2,5 ročná dcérka začala používat prvé anglické slovíčka. Nielenže sa nám páči spôsob výuky, ale hlavne naša lektorka - Sylva Rezková. Jej prístup k deťom je úžasný, a hlavne - úprimný. S deťmi okolo 2-3 rokov v nejakej skupine na krúžku je to na náročné, ale Sylva si poradí s úplne každou situáciou. Svoju prácu robí naozaj rada a s láskou. A to je k nezaplateniu. Za nás 10 z 10 ❤️
Tereza P.@helendoronpraha12
Read More
Děkujeme všem v Helen Doron English Praha 12 za vstřícný a velmi přátelský přístup k individuálním potřebám dětí i rodičů! A samozřejmě za velké pokroky našich dětí v Angličtině, které jsou díky hravé formě výuky a skvělým lektorům neuvěřitelné!
Jana L. M. @helendoronpraha12
Read More
Systém výuky Helen Doron mi přijde jedinečný v tom, že se dítě nebifluje slovíčka, ale rovnou se je učí anglicky a podle obrázků. Rovnou se tedy vytváří "přímé spojení" v angličtině tedy ne "přes" češtinu. Co se týče jazykové školy, oceňuji velmi individuální přístup, snaha najít nejvhodnější řešení podle věku a schopností dítěte. Je znát, že lektoři jsou vybíráni velmi pečlivě. Ocenili jsme možnost zažít lekci dopředu, než jsme se pro tuto jazykovku rozhodli. V době výuky je příjemné zázemí pro čekající rodiče (doprovod dětí) - venku i vevnitř. A navíc jsou i dobrovolné akce mimo výuku pro rodiče s dětmi. Jako rodič velká spokojenost již 3. rokem.
Helena Š.@helendoronpraha12
Read More
Výuka Helen Doron je pro děti velmi přínosná, zábavná a děti se dobře učí komunikaci, slovíčka,...... Syna velmi baví a myslím, že dělá i velké pokroky. Děti se neučí jenom slovíčka, ale rovnou věty a komunikovat, což jim pomáhá v učení. V jazykové škole je syn velmi spokojen, oceňujeme profesionální a kamarádský přístup. Vždy jsou ochotni pomoci.
Previous
Next

Aktuality