Angličtina pro děti
 • English teachers of childrenEnglish teachers of children
  Kdy začít s výukou angličtiny?

  Děti se učí od chvíle, kdy se narodí. Batolata si osvojují zvuky a intonace, které potřebují k tvorbě slov, ještě než se naučí mluvit.

  Více informací
 • English learning for childrenEnglish for young children
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit svou angličtinu mimo školní třídu.

  Nahlédněte
 
 

Angličtina pro nejmenší 0-3

Nejčastější dotazy rodičů
 
 

Kurz Baby’s Best Start naučí vaše dítě další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jeho pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

 

Vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma

 

Bilingvní děti jsou chytřejší.

Duševní schopnosti člověka nejsou formovány pouze genetickou výbavou, důležitá je také velmi časná stimulace mozku, která vede k utváření významných nervových spojení. Učit děti dalšímu jazyku ve chvíli, kdy jsou toho již schopny,  je nejlepší způsob, jak  tyto nervové spoje  utvářet, a zvyšovat tak kapacitu pro další intelektuální rozvoj dětí.  Srovnáním schopností jednojazyčných a bilingvních dětí často docházíme k závěru, že bilingvní děti ve výsledcích mnohdy převyšují své vrstevníky, kteří ovládají pouze jeden jazyk.
Baby’s Best Start pokládá základy mluvené angličtiny vyučované skrze aktivity rozvíjející dovednosti dětí, písně a říkanky.

Baby’s Best Start

Baby’s Best Start je 7 kurzů v jednom:
•    Angličtina
•    Společenský rozvoj
•    Předčtenářské dovednosti
•    Hudba a rytmus
•    Vývoj mozku
•    Dětské znakování
•    Tělesný rozvoj

Výuka probíhá jednou týdně v malých skupinách společně s rodiči. Helen Doron angličtina pro nejmenší je tak perfektní příležitostí k obohacení vztahu s vaším dítětem!

V jakém věku začít se učit druhý jazyk?


Uč se, vyvíjej se, utvářej si pouto


Výuka angličtiny písničkami


 

„My daughter was one year and two months old when she started with Helen Doron. For us, it was the perfect age to begin. She loves her teacher and her lessons.“

Franchesca Coramusi, Parent

 Learning-Set_BBS_7743-330

Baby’s Best Start výukový set

 „Surfing on the internet I was looking for something special for my son and I found this wonderful approach.“

Maria Perri, Parent

Ideální věk na to začít s výukou


Průzkumy potvrzují: Čím dřív, tím líp!Poutavé kreslené postavičky vyučují angličtinu


 

 

Toddler’s Best Start

Zbrusu nový kurz určený dětem ve věku od 15 měsíců do 3 let učí mluvenou formu angličtiny prostřednictvím hravých říkanek a 28 originálních písní různých hudebních stylů. Je doslova nabitý zábavnými aktivitami, konverzací a množstvím rozličných her pro nejmenší. Kromě toho dětem přináší řadu encyklopedických znalostí, rozvíjí jejich jemnou a hrubou motoriku a logické myšlení. Volitelnou dovedností v tomto kurzu je nácvik předčtenářských dovedností. Součástí kurzu Toddler’s Best Start záměrně nejsou animované příběhy na DVD, může proto být vhodnou alternativou pro ty rodiče, kteří upřednostňují výuku doprovázenou animacemi až v pozdějším věku dítěte.

TBS-illustration-of-set

Toddler’s Best Start výukový set

It’s a Baby Dragon

Kurz It’s a Baby Dragon je jedinečným muzikálním úvodem do angličtiny pro všechny děti ve věku 2 až 4 roky. Průvodci tohoto kurzu – princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi – představují dětem hravou formou základy anglického jazyka a děti se tak učí anglicky stejně snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk.
It’s a Baby Dragon je vhodný jako kurz pro malé studenty-začátečníky nebo jako navazující kurz pro děti, které již absolvovaly Baby’s Best Start.

Learning-Set_Baby-Dragon

It’s a Baby Dragon výukový set

Angličtina pro děti
angličtina pro nejmenší 0-3  •  angličtina pro předškoláky 3-6  •  angličtina pro děti 6-12  •  angličtina pro teenagery 12-19  •  anglické tábory