Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON V DOBŘICHOVICÍCH

 • BECOME A HELEN DORON ENGLISH TEACHER
  Pokud rádi pracujete s dětmi a mládeží, perfektně ovládáte angličtinu, nebo jste rodilí mluvčí a chtěli byste Helen Doron English učit, neváhejte a kontaktujte nás na telefonu 724 721 141.
  .

  .

  We are looking for a Helen Doron English teacher for a long term cooperation for only a few hours per week, e.g. one/two afternoons. Gradually, we would be glad if she / he could take up more lessons (full time job possible). The venue is Dobřichovice, 20 minutes by train from Prague (Smíchovské nádraží). At the moment, we are a small team of five friendly and enthusiastic teachers. We hope to expand soon. I would be happy to talk to you and answer all your questions. Please also watch the video here: http://helendoron.cz/teachers and go through the web pages http://www.helendoron.com/ or http://helendoron.cz/ .

  .

  .

  What is the best thing about being a Helen Doron Teacher?

  .

  .

  Love working with kids?

  Speak excellent English?

  Looking for a fulfilling, independent career?

  If you answered yes to these questions, becoming a Helen Doron English teacher may be the right career choice for you. As a Helen Doron English teacher you will enjoy flexible working hours, a freelance career, job satisfaction and the pride that comes from being part of a global community of respected Helen Doron English teachers.

   

  We offer you—

  – A proven method for teaching English as a second language (ESL) to children of all ages.
  – 30 years of experience in ESL and training teachers

  – An international Helen Doron English Teaching diploma for worldwide career opportunities

  – Educational support from Head Office through top-quality, proprietary teaching materials, annual seminars and trainings, networking channels and an organisation-wide information portal.

  – A rewarding career and the chance to make a difference in children’s lives

  – Free English courses for your children

   

  We’re looking for people with—

  – Excellent command of English, both spoken and written

  – Prior experience teaching English, children or both

  – An academic background

 • UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA + VOLNÁ MÍSTA V KURZECH

  .

  Srdečně vás zveme na ukázkové hodiny angličtiny ZDARMA:

  .

  0-2 roky – pátek 7/9 od 9,00 (BBS, Jana)

  2-3 roky – středa 5/9 od 10,00 (TBS, Lenka M.)

  3-4 roky – pondělí 10/9 od 10,00 (IBD, Petra)

  4-6 let – úterý 4/9 od 15,00 (FWF, Lenka M.)

  6-9 let – úterý 4/9 od 14,00 (JWJ, Lenka M.)

  7-9 let – úterý 4/9 od 16,00 (PRW1 a PRW2, Lenka T.)

  10-15 let – domluvíme individuálně

  dospělí – domluvíme individuálně

  .

  .

  Maximální kapacita ukázkové hodiny je 8 dětí, proto se prosím registrujte na e-mailu dobrichovice@helendoron.cz, nebo na telefonu 724 721 141. Uveďte jméno dítěte, věk, předchozí zkušenosti s angličtinou, e-mail a telefon.

  .

  .

  Od září 2018 nabízíme volná místa v těchto kurzech – maximální kapacita je 8 studentů:

  .

  do 2 let včetně

  2 – 3 roky

  3 – 4 roky

  4 – 6 let

  5 – 7 let

  6 – 9 let

  7 – 9 let

  9 – 11 let

  12 – 15 let

  dospělí

  .

  Pokud jste nenašli vhodný kurz, prosím volejte nebo pište. Je možné, že stránky nejsou aktuální.

  .

  Teen Choices pro děti od 12 let. Jedná se o úroveň B1 společného evropského referenčního rámce (CEFR). Po jeho absolvování jsou studenti připraveni na úroveň PET zkoušek Cambridge. Bližší informace najdete zde: http://helendoron.cz/teens-12-19 .

  Těšíme se na viděnou!

 • JAK METODA HELEN DORON ENGLISH FUNGUJE

 • ANGLIČTINA PRO DOSPĚLÉ

  Srdečně vás zveme na ukázkovou hodinu angličtiny pro dospělé, která se koná:

  .

  středně pokročilí (A2/B1) – pondělky 19,00 – 20,30

   

  Pokud byste se rádi připravili na zkoušky Cambridge úroveň A2 až B1 prostřednictvím zábavných lekcí plných konverzace, gramatiky a slovní zásoby procvičované nejen klasickým vyplňováním úkolů v učebnicích, ale také formou deskových her, vtipů, jazykolamů, příběhů, písniček, myšlenkových map a dalších osvědčených technik, registrujte se prosím na tomto emailu – dobrichovice@helendoron.cz , nebo na telefonu 724 721 141. Uveďte jméno, e-mail a telefon. Na stejných kontaktech rádi zodpovíme veškeré dotazy.

  .

 • BLAHOPŘEJEME NAŠIM STUDENTŮM K VYNIKAJÍCÍM VÝSLEDKŮM ZKOUŠEK CAMBRIDGE

  .

  V roce 2018 skládalo 8 našich studentů zkoušky Cambridge (5 Starters a 3 Flyers). Všichni úspěšně, 6 dokonce s nejlepším možným výsledkem. Ještě jednou blahopřejeme! 🙂

  .

  Blahopřejeme našim studentům, kteří skládali zkoušky Cambridge v roce 2017, ke skvělým výsledkům! 🙂
  .
  V roce 2016 skládalo 6 našich studentů zkoušky Cambridge. Všichni s vysoce nadprůměrnými výsledky, 5 dokonce s plným počtem bodů. Ještě jednou blahopřejeme! 🙂
  .
  .
  DSC_0502
 • ANGLICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, 6. - 10. 8. 2018

  Anglický příměstský tábor.

  English Through Drama – Goldilocks

  Prázdninový kurz pro děti od 6 do 12 let, během kterého jsme se naučili přibližně 300 slov a 5 písniček. Krátké video ze závěrečného představení: https://youtu.be/wpPjf_g_s-0

  .

  .

  Video z loňského závěrečného představení Cinderella pro rodiče si můžete prohlédnout zde:

  https://www.youtube.com/watch?v=aDZNkc5DLyc&feature=youtu.be

  .

   

 • JAZYKOVÁ ŠKOLA V CENTRU DOBŘICHOVIC
  Pod stromeček jsme si v prosinci 2016 nadělili nové prostory v srdci Dobřichovic v areálu DOB Centra, jehož součástí je mj. bazén, wellness, restaurace, vinotéka, sportoviště, obchůdky. Naše učebny jsou hned u parku v přízemí, viz oranžová šipka na modelu a foto níže. Doufáme, že se vám v nové jazykové škole bude líbit stejně jako nám! 🙂
  .
  .
   model DOB Centra HD angličtina pro děti
                                             
 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

   

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

   

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

   

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

   

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

   

  aktualita01

   

 •