Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON V DOBŘÍŠI

 • UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA

  .

   

  Srdečně vás zveme na UKÁZKOVÉ HODINY angličtiny ZDARMA:

  Ukázkové hodiny probíhají v průběhu celého září! Stačí se jen přihlásit!

  Helen Doron English Dobříš sídlí Na Zlaté stezce 1056, v budově herny Skřítkov.

  .

  Maximální kapacita ukázkové hodiny je 8 dětí, proto se prosím registrujte na e-mailu: DOBRIS@HELENDORON.CZ, nebo na telefonu 775 610 273 . Uveďte jméno dítěte, věk, předchozí zkušenosti s angličtinou, e-mail a telefon.

  Těšíme se na Vás!

   

  3 roky – Fun with Flupe / 45 min

  4 roky – More Fun With Flupe /45 min

  5 let – Jump with Joey / 45min

  6 let – Jump with Joe / 45 min ,  Polly Reads and Writes / 60 min

  7 let – Polly Reads and Writes II / 60 min

  8 let – More Jump With Joey / 60 min

  9 let – Paul Ward’s World (Explore) / 60 min

  10 let – Paul Ward’s Adventures / 60 min

  11 let – Teen Talent I. / 90 min

  12 let – Teen Talent II. / 90 min

  13 let – Teen Choices I. / 90 min

  14 let – Teen Choices II. / 90 min

  15 let – Teen Express I. / 90 min

  16 let – Teen Express II. / 90 min

  Děti jsou řazeny do kurzů individuálně, proto se kurzy mohou nepatrně lišit dle věku a zkušeností.

  .

  Teen Talent pro děti od 11 let. Jedná se o úroveň A2 společného evropského referenčního rámce (CEFR). Po jeho absolvování jsou studenti připraveni na úroveň Flyers nebo KET zkoušek Cambridge. Bližší informace najdete zde: http://helendoron.cz/teens-12-19 .

  Těšíme se na viděnou!

   

   

   

   

 •  

 • BECOME A HELEN DORON TEACHER

  Pokud rádi pracujete s dětmi a mládeží, perfektně ovládáte angličtinu, nebo jste rodilí mluvčí a chtěli byste Helen Doron English učit, neváhejte a kontaktujte nás na telefonu 775 610 273

  .

  We are looking for a Helen Doron English teacher for a long term cooperation for only a few hours per week, e.g. one afternoon. Gradually, we would be glad if she / he could take up more lessons. The venue is Dobříš, 30 minutes by bus from Prague . At the moment, we are a small team of friendly and enthusiastic teachers. We hope to expand soon. I would be happy to talk to you and answer all your questions. Please also watch the video here: http://helendoron.cz/teachers and go through the web pages http://www.helendoron.com/ or http://helendoron.cz/ .

  .

   

  .

  Love working with kids?

  Speak excellent English?

  Looking for a fulfilling, independent career?

  If you answered yes to these questions, becoming a Helen Doron English teacher may be the right career choice for you. As a Helen Doron English teacher you will enjoy flexible working hours, a freelance career, job satisfaction and the pride that comes from being part of a global community of respected Helen Doron English teachers.

  .

  We offer you—

  – A proven method for teaching English as a second language (ESL) to children of all ages.
  – 30 years of experience in ESL and training teachers

  – An international Helen Doron English Teaching diploma for worldwide career opportunities

  – Educational support from Head Office through top-quality, proprietary teaching materials, annual seminars and trainings, networking channels and an organisation-wide information portal.

  – A rewarding career and the chance to make a difference in children’s lives

  – Free English courses for your children

  .

  We’re looking for people with—

  – Excellent command of English, both spoken and written

  – Prior experience teaching English, children or both

  – An academic background

  .

 •  

 • CAMBRIDGE

   

  Blahopřejeme!!!!!

  Děti z kurzu Paul Ward’s World úspěšně absolvovali, v letošním roce 2017, zkoušky Cambridge!

  Jejich výsledky byli na výbornou a doufám, že nyní naše škola HDE Dobříš, bude žáky testovat pravidelně.

  Ještě jednou gratulujeme!

   

   

 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodi čka a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

   

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

   

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

   

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

   

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

   

  aktualita01

   

 •