Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON V KAMENICI

 • Angličtina pro TEENS

  Ve školním roce 2018/2019 otevíráme kurz pro teenagery!

  Každou středu od 16:30. Rezervace zde. Více informací o kurzu najdete zde.

 • Školní rok 2018/2019

  Zveme Vás na ukázkové hodiny a zápis do kurzů Helen Doron ve školním roce 2018/2019 :

  Dolní Břežany:   

  Máte zájem o ukázkovou lekci? Kontaktujte nás.

  Kamenice:   12.9.2018

  15:30 – It´s a Baby Dragon  – pro děti od 2 let

  16:00 – Jump With Joey – pro děti od 6 let

  16:30 – Fun With Flupe – pro děti od 3 let

  Jesenice: 19.9.2018

  15:30  – Jump With Joey – pro děti od 6 let

  16:30 – It´s a Baby Dragon  – pro děti od 2 let

  Rezervace na ukázkové hodiny a do kurzů je možně přes rezervační systém Helen Doron Kamenice: https://kamenacek.webooker.eu

  V září se na Vás těšíme v Kamenici, Jesenici a nově i v Dolních Břežanech!

 • Velká letní soutěž o stipendium na rok 2018/2019

  Velká letní soutěž je tu!

   

  Pravidla soutěže S ANGLIČTINOU NA CESTÁCH_2018

 • Nový kurz pro děti od 9 let - Paul Ward Explores

  Paul Ward Explores je nový kurz pro děti od 8-14 let.

  Osm originálních písniček, příběhů a aktivit, které posílí čtení a psaní. Jedná se o upgrade kurzu Paul Wardś World, doplněný o nové, aktuální témata, atraktivní pro současné děti.

 • Příměstské tábory léto 2018

  Termíny příměstských táborů jsou: 16.-20.7., 6.8.-10.8. v Kamenici a 13.8.-17.8. v Jesenici.  Registrace a více info na https://kamenacek.webooker.eu/Actions

 • Hledáme nového kolegu/kolegyni

  Staňte se LEKTOREM ve výukovém centru HELEN DORON ENGLISH v Kamenici a Jesenici!

  Chcete se ve svém profesním životě věnovat dětem a hovoříte anglicky? Nyní máte jedinečnou příležitost stát se součástí výukového centra Helen Doron English v Kamenici a okolí!

  Požadujeme:
  – výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  – komunikační a organizační schopnosti
  – pozitivní vztah k dětem
  – chuť učit se novým věcem
  – spolehlivost, zodpovědnost a kreativita
  – osobní nasazení
  – min. SŠ vzdělání

  Nabízíme:
  – kariéru u HELEN DORON ENGLISH
  – výuka anglického jazyka metodou HELEN DORON
  – zaškolení – metodologické/pedagogické
  – pravidelné a systematické doškolování
  – zajímavé platové ohodnocení

  Těšíme se na spolupráci s Vámi!

  Kontakt pro zasílání CV:  kamenice@helendoron.cz, 777 553 537

 • Školní rok 2017/18

  V Kamenici začínáme výuku 18.9. 2017.  Ukázkové hodiny jsou vypsány již na 6.9. (středu).  Setkat se s námi též můžete na veletrhu volnočasových příležitostí  v Kamenici a to 17.7. v neděli odpoledne.  V Jesenici se MC Pohádka stěhuje do nových prostor vedle Obecního úřadu, proto zde výuka začíná až v říjnu.  Nově pro Vás též otevíráme AJ ve školce v Kamenici.  Na všechny kurzy se můžete zapsat  v rezervačním systému Helen Doron Kamenice: https://anglictinakamenice.webooker.eu    www.kamenacek.cz

 • od 19.9. 2016 nově výuka i v MC Pohádka v Jesenici

  V úterý, 13.9. 2016 v  9:15 pořádáme ukázkovou hodinu pro rodiče s dětmi ve věku 18měsíců až 3 roky na kurz It´s a Baby Dragon.  Ve čtvrtek, 15.9. v 16:00 ukázka pro děti 6-9 let, kurz Jumo with Joey a v 17:00 kurz Fun with Flupe (děti 3-6 let) v Mateřském centru Pohádka v Jesenici Rezervace na ukázkovou hodinu nutná.  Rezervace v rezervačním systému Helen Doron Kamenice: https://anglictinakamenice.webooker.eu    www.kamenacek.cz  Těšíme se na Vás!!

 • 11.9. 2016 Den Otevřených Dveří a ukázkové hodiny zdarma

  V neděli, 11.9. 2016 pořádáme v Rodinném a jazykovém centru Kameňáček Den Otevřených Dveří.  Můžete si vyzkoušet ukázkové hodiny zdarma a prohlédnout si prostory, v kterých se učí.  Akce je součástí Veletrhu Volnočasových Aktivit pořádaném městem Kamenice.  Pokud nemůžete přijít na ukázkovou hodinu, navštivte náš stánek, kde získáte podrobně informace a děti všech věkových kategorií si mohou zasoutěžit, dostanou dáreček.  Rezervace na ukázkovou hodinu nutná – místa si rychle plní, tak neváhejte!  Vyzkoušet zdarma můžete i kroužek lega Bricks4Kidz a dětskou jógu.  Rezervace v rezervačním systému Helen Doron Kamenice: https://anglictinakamenice.webooker.eu    www.kamenacek.cz

 • EASTER PARTY

  V úterý, 22.04. 2016 pořádáme od 15:30 do 17:30 v Kameňáčku Easter PartyAJ na téma velikonoce, Easter egg hunt, tvořivé dílničky a tematické občerstvení.  Děti od 2 let s rodiči, od 3 let možné bez rodičů.  Cena 250 Kč.  Rezervace v rezervačním systému Helen Doron Kamenice: https://anglictinakamenice.webooker.eu

 • Od ledna 2016 v novém centru

  Od 4.1.2016 nás naleznete v nových prostorech rodinného a jazykového centra Kameňáček na adrese Ringhofferovo náměstí 550 (přímo nad Billou).  Doufáme, že se Vám u nás bude líbit, k dispozici je nádherná a prostorná učebna, dětský koutek i kuchyňka.  Více informací o akcích, táborech, atd. na našich webových stránkách www.kamenacek.cz  nebo v našem rezervačním systému:  https://kamenacek.webooker.eu

  RC Logo Kamenacek_final

 • CHRISTMAS PARTY

  V pátek, 11.12. 2015 pořádáme od 14:30 do 17:30 ve Studiu Medusa Christmas partyAJ na téma vánoce, porozumění jedné z vánočních koled, tvořivé dílničky a tematické občerstvení.  Děti od 2 let s rodiči, od 3 let možné bez rodičů.  Cena 350 Kč, sourozenec 250 Kč.  Rezervace v novém rezervačním systému Helen Doron Kamenice: https://anglictinakamenice.webooker.eu

 • DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 6.9.2015

  V neděli, 6.9. pořádáme ve Studiu Medusa Den Otevřených Dveří.  Můžete si vyzkoušt ukázkové hodiny zdarma a prohlédnout si prostory, v kterých se učí.  Akce je součástí Veletrhu Volnočasových Aktivit pořádaném městem Kamenice.  Pokud nemůžete přijít na ukázkovou hodinu, navštivte náš stánek, kde získáte podrobně informace a děti všech věkových kategorií si mohou zasoutěžit.  Rezervace na ukázkovou hodinu nutná – místa si rychle plní, tak neváhejte!

 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

   

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

   

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

   

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

   

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

   

  aktualita01

   

 •