Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON VE STRAKONICÍCH

 

 

 

Nejbližší termíny ukázkových hodin:

pátek 14.9.2018 – od 9. hod do 11. hod a od 15. hod do 18. hod

sobota 15.9.2018 – od 9. hod do 11. hod

 

Na ukázkovou hodin se můžete přihlásit přes www formulář, emailem (strakonice@helendoron.cz) nebo telefonicky (605833849).

 

 

 • Ukázkové hodiny zdarma - 14.9. a 15.9.2018

  Ukázkové hodiny zdarma a den otevřených dveří:

  TERMÍN I.: 14.9.2018

  TERMÍN II.: 15.9.2018

  DENNĚ: 9.00 – 11.00  a 15.00 – 18.00 hod

  V SOBOTU: 9.00 – 11.00 hod

  Na ukázkovou hodin se můžete přihlásit přes www formulář, emailem (strakonice@helendoron.cz) nebo telefonicky (605833849).

   

 • Letní příměstský tábor pro děti ve Strakonicích

  Příměstský tábor s angličtinou ve Strakonicích

  Výukové centrum Helen Doron English ve Strakonicích pro Vaše děti připravilo příměstský tábor s angličtinou. Dopoledne bude probíhat výuka angličtiny, odpoledne se děti mohou těšit na výlety, soutěže, bojovou hru v lese a na mnoho dalšího.

  Přehled termínů 2018″

  10.7.-14.7.2018 – Strakonice  – příměstský tábor

  Cena táboru: 3 490,- Kč

  Dopoledne bude probíhat výuka anglického jazyka, naučné soutěže zábavnou formou a stavby z kostek LEGO s výkladem základních pojmů z fyziky, po obědě dle počasí výlety, soutěže, zábava, příroda, koně, bazén, minigolf, opékání vuřtů, bojová hra v lese, návštěva psího útulku, hasičů, vojáků apod.

 • Ukázkové hodiny zdarma - 16. a 17.9.2016

  Ukázkové hodiny zdarma a den otevřených dveří:

  TERMÍN I.: 16.9.2016

  TERMÍN II.: 17.9.2016

  DENNĚ: 9.00 – 11.00  a 15.00 – 18.00 hod

  Na ukázkovou hodin se můžete přihlásit přes www formulář, emailem (strakonice@helendoron.cz) nebo telefonicky (605833849).

   

 • Letní intenzivní výuka gramatiky pro školáky

   

  INTENZIVNÍ KURZ ANGLIČTINY PRO DĚTI OD 10 LET zaměřen na anglickou gramatiku pro školáky

  Zjistili jsme, že některé děti potřebují vysvětlit a procvičit základní anglickou gramatiku, kterou probírají ve školách. V kurzu procvičíme sloveso to be, zájmena, přídavná jména a jejich stupňování, opozita, číslovky, příslovce a hlavně časy – přítomný průběhový, přítomný prostý, budoucí a minulý.

   

  TERMÍN I.: 25.7.-29.7.2016

  TERMÍN II.: 1.8.-5.8.2016

  DENNĚ: 9.00 – 12.00 hod

  CENA: 1300,- Kč

   

  V případě zájmu nám napište, zašleme Vám přihlášku, nebo si ji můžete vyzvednout na centru v době výuky.

 • Příměstský tábor s angličitnou Helen Doron ve Strakonicích

  PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ve Strakonicích s angličtinou HELEN DORON ENGLISH

  Termín:  4.7. – 8.7.2016

  Denně: 9.00  – 17.00 hod 

  Program:

  Dopoledne bude probíhat výuka anglického jazyka, naučné soutěže zábavnou formou a příprava masek na závěrečné divadelní představení pohádky v anglickém jazyce, po obědě a krátkém odpočinku dle počasí výlety, soutěže, zábava, příroda, koně, bazén, minigolf, opékání vuřtů, bojová hra v lese, návštěva psího útulku, hasičů, vojáků…

   

  V ceně je zahrnuto:

  Cena zahrnuje stravu (2x svačina, oběd), pitný režim, výuku včetně materiálů, vstupné a ostatní program. Děti k nám přijdou v 9.00 hod a odcházet budou v 17.00 hod.

   

  Cena: 3.490,- Kč

  Závazné přihlášky do 15. 6. 2016.

  Záloha ve výši 1.000,- při přihlášení

  Zbytek: do 30. 6. 2016 nebo v hotovosti při zahájení kurzu.

  Storno účasti možné do 14 dnů před zahájením.

  Později si výukové centrum vyhrazuje právo účtovat storno poplatek ve výši 20 % z ceny.

   

  Vyplněné přihlášky můžete odevzdat v době výuky v naší škole nebo zaslat na adresu centra Helen Doron Early English poštou nebo emailem. V případě jakýchkoli nejasností Vás budeme kontaktovat.

 • Na ukázkové hodiny se můžete přihlásit i během školního roku

  Na ukázkové hodiny se můžete přihlásit i kdykoliv během školního roku!

 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

   

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

   

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

   

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

   

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

   

  aktualita01

   

 •