Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON V UHERSKÉM BRODĚ

 

 • DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V PÁTEK 7. 9. 2018

   

  Přijměte pozvání na Den otevřených dveří s ukázkami z kurzů Helen Doron English

  -starší děti od 10let = informace o možnostech kurzů pro ně +vstupní rozřazovaci test 15:00h
  -děti (3,5) 4-6let ukázka v 15:30h = kurz je plánován na pondělky 15:10-15:55h
  -pro děti 6-9let ukázka v 16:15h
  -děti mladší 3let se mohou informovat mailem + příp. přidat se do kurzu(domluvit se na návštěvu v tomto kurzu) v pondělky ráno 9:15h
  Adresa: Hradišťská 213, Uh. Brod(vstupujte zadem přes dvorek, čelní dveře neslouží ke vstupu)
  Všem  zájemcům:
  Pokud máte zájem nezávazně se přijít podívat , prosím o potvrzovací mail na uherskybrod@helendoron.cz s kontaktním mobilním číslem na Vás. (Veškeré zpracování a uchování osobních údajů se řídí nařízením EU o GDPR).
  Pokud máte známé, kteří by též rádi navštívili ukázku, prosím o předání kontaktu na školičku, aby si mohli zarezervovat místo. (Počet je omezen -max.8 dětí)
  K ukázce:
  Dozvíte se informace o našich kurzech a metodě, cenu a rozsah nového kurzu a dostanete i přihlášku.

  Pokud jste nestihli Den otevřených dveří, je možné se domluvit na ukázku v probíhajícím kurzu (pokud jsme jej otevřeli).

   Pište si o informace a rezervace míst na uherskybrod@helendoron.cz.

  V současnosti máme jiné skupinky téměř všechny zaplněné, pokud se zformuje nová, lze ji otevřít dle Vašich možností či našich možností .

  __________________________________________________________________________________________

  Srdečně zveme všechny zájemce o kurzy Helen Doron na ukázku z hodin ZDARMA! Vše je nezávazné, do kurzů se přihlašujete až na základě domluvy a po vyplnění přihlášky.

  V případě zájmu se předem objednejte (místa jsou omezená):

  buď na stránkách www.helendoron.cz nebo na e-mailu uherskybrod@helendoron.cz,  v krajním případě i na tel.

  +420 733 236 229 (pokud neodpovídáme, omluvte nás, učíme). Prosím, vždy uveďte jméno a věk dítěte + telefonické a e-mailové spojení na Vás.

  Účast na jakékoliv ukázce zdarma nezavazuje k návštěvě kurzu.

 •  

 • NOVÁ ADRESA OD ZÁŘÍ 2015

  Od září 2015 nás najdete na ulici Hradišťská č.213, Uherský Brod, což je asi jen 200m od naší „staré“ adresy v OD AMOS. Děkujeme za přízeň všem a srdečně Vás zveme do nových kurzů i do kurzů probíhajících.

  Prosím, budete-li mít dotazy či požadavky na osobní schůzky (či doručení přihlášek), abyste mě předem kontaktovali k domluvě na tel. 733 236 229 nebo na e-mailové adrese uherskybrod@helendoron.cz. Pokud neodpovídám na telefonáty, učím, děkuji za pochopení.

  Nová adresa Helen Doron English v Uherském Brodě od září 2015

  Nová adresa Helen Doron English v Uherském Brodě od září 2015

 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

  aktualita01

 •