Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

AKTUALITY CENTRA HELEN DORON VE VESELÍ NAD MORAVOU

   

  UKÁZKOVÉ HODINY

  Prázdniny nám pomalu končí a my si Vás dovolujeme pozvat na ukázkové hodiny kurzů, které budeme pro letošní školní rok nabízet. Ukázkové hodiny jsou zcela nezávazné a zdarma. Pokud byste měli zájem se zúčastnit, prosíme, ozvěte se nám.

  Ukázkové hodiny se budou konat pro pobočku Uherské Hradiště v pátek 14.9. a pro Veselí nad Moravou v pátek 21.9. Časy budou blíže upřesněny podle věku dětí

  V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

 • Předávání certifikátů 2016

  V pátek proběhlo slavnostní předávání certifikátů Cambridge

  V pátek 17. 6. 2016 byly na radnici v Uherském Hradišti předány certifikáty Cambridge našim šikovným studentům z Uherského Hradiště a Veselí nad Moravou. Přejeme jim další úspěchy ve studiu i v životě a ať neztratí nadšení pro angličtinu!  😉

  DSC_0067            DSC_0077           DSC_0081

  DSC_0053      DSC_0111

  DSC_0120      DSC_0129

 • Výuka v období Vánoc

  Přerušení výuky v období Vánoc

  Upozorňujeme, že výuka angličtiny bude probíhat do úterý 22. 12. 2015. V příštím roce začínáme s výukou v pondělí 4. 1. 2016.

 • Vzdělání na Vánoce

  Darujte na Vánoce vzdělání

  Nadělte svým nejbližším výuku angličtiny v podobě dárkového poukazu na Vámi zvolenou částku. V případě zájmu nás kontaktujte.

 • PŘEDÁVÁNÍ CERTIFIKÁTŮ CAMBRIDGE 2015

  V pondělí 24. 8. 2015 jsme slavnostně předávali certifikáty Cambridge

  Ceremonie se konala na radnici v Uherském Hradišti a byla velmi krásná

  Celé předávání se neslo ve slavnostním duchu

  Celé předávání se neslo ve slavnostním duchu

  IMG_0035

  Certifikáty předával pan místostarosta Ing. Zdeněk Procházka

  Děti se certifikátů nemohly dočkat

  Děti se certifikátů nemohly dočkat

  IMG_0044

  Přišly se podívat celé rodiny

  Bylo nás opravdu hodně

  Bylo nás opravdu hodně

  IMG_0045

  Podporou byla také paní učitelka Lenka (stojí vzadu 🙂 )

  IMG_0047

  Celé odpoledne bylo velmi emotivní

  a také získali dárkové předměty od města Uherské Hraadiště

  Děti získaly dárkové předměty od města Uherské Hradiště

  Děti se podepsali do knihy

  a také se podepsaly do knihy

  IMG_0123

  Nakonec proběhlo skupinové focení

  IMG_0128

  Příští rok se těšíme zase!!! 🙂

   

   

   

   

   

   

   

 • PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2015

  Letos se konal další příměstský tábor!

  Pro mladší děti s tématem Pohádka o červené slepičce aneb jak se peče chleba. A pro ty starší se tábor konal v duchu angličtiny minecraftové a legové. Všichni jsme si to náramně užili (ostatně to můžete posoudit sami, po shlédnutí fotografií v naší  fotogalerii) a těšíme se zase příště!!!  😉

  DSC_0313

 • PŘEDEJDĚTE V PŘÍŠTÍM POLOLETÍ PROBLÉMŮM S ANGLIČTINOU

  Škola dává základ, ale nemotivuje

  Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

  Doučování už jen „hasí“ problémy

  Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

  Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

  Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

  „Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

  Škola angličtiny Helen Doron English

  Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

  Buďte lepší než ostatní

  Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

  Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

  aktualita01