Angličtina pro děti
 • English for young childrenEnglish for young children
  Děti 3-6 let

  Děti si osvojí mluvenou formu angličtiny se dvěma kurzy Fun with Flupe, zatímco sledují dobrodružství babičky Fix, Paula Warda a chlupáčka Flupa.

  Najděte si výukové centrum
 • English for school kidsEnglish for school children
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit svou angličtinu mimo školní třídu.

  Nahlédněte
 
 

Angličtina pro předškoláky 3-6 let

Nejčastější dotazy rodičů
 
 

Děti se výborně baví, a ani si při tom neuvědomují, že se učí anglicky!

 

 

Vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma

 

V Helen Doron se zaměřujeme na poskytování širokého spektra smyslových zážitků, které  vytvářejí přirozené prostředí, ve kterém si malé děti osvojují anglický přízvuk, cvičí svá první slova a utvářejí slovní zásobu. A to vše ve chvíli, kdy se výborně baví,  během poslechu hudby, skrze pohyb, hry a zábavu.

Fun with Flupe

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým blízkým – babičce Fix a chlupáčkovi Flupovi – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů – a to vše zatímco se učí mluvené formě angličtiny.

Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné stavby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Kurz angličtina pro předškoláky je vhodný pro začátečníky nebo děti pokračující ve výuce po kurzu Baby’s Best Start.

Learning-Sets_FwF_7750

Fun with Flupe výukový set

V jakém věku začít se učit druhý jazyk?


S Flupem je legrace!


Anglicky díky známým dětským říkankám


More Fun with Flupe

More Fun with Flupe je navazující kurz po Fun with Flupe s dalšími 12 novými příhodami o dobrodružstvích Paula Warda, babičky Fix a chlupáčka Flupa. Děti se zkrátka nemohou dočkat, jak napraví maléry s vílami, kouzelníky a draky, které na své cestě potkávají. Během kurzu se děti naučí 650 slov a 25 písní. Kurz je vhodný pro děti pokračující ve výuce po programu Fun with Flupe.

„Any doubt I had about my 3 year old starting to learn English was completely gone after the first time we took Marko abroad when he was 5. To our surprise, he spoke confidently to foreigners in English.“

Sikanic N. Belgrade, Serbia

Learning-Sets_MFwF1_7755 

More Fun with Flupe výukový set

 

Metodologie mateřského jazyka


Prvotřídní učitelé


Angličtina pro předškolní děti je tady pro vás.

Výuka angličtiny pro děti
angličtina pro nejmenší 0-3  •  angličtina pro předškolní děti 3-6  •  angličtina pro děti 6-12  •  angličtina pro teenagery 12-19  •  anglický tábor