Angličtina pro děti
 • English for pre-teensEnglish for Kids on Kangi Club
  Děti 6-12 let

  Kids learn spoken English along with reading and writing by following Paul and Millie as they help Kangi and her baby Joey solve problems in Storyville.

  Najděte si výukové centrum
 • English for pre-teensEnglish for pre-teens
  Angličtina ON-LINE

  Entertaining extra-curricular activities help kids improve their English outside the classroom.

  Nahlédněte
 
 

Angličtina pro děti 6-12 let

Nejčastější dotazy rodičů
 
 

Říkanky pomáhají dětem rozpoznávat, číst a psát slova – a to v jakémkoli jazyce.

 

Vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma

 

Helen Doron English má unikátní studijní materiály pro výuku čtení a psaní, které kombinují  učení pomocí zvuků členěných hlásek a volné techniky čtení. Výuka čtení a psaní se v různých zemích liší, proto je věk, kdy s ní začít, záležitostí zvyklostí dané země.

Jump with Joey

Zcela nový kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Může být také vyučován jako návazný kurz po Fun with Flupe.

Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu.  Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám,  především kamarádství a ochraně životního prostředí.

Studenti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality.
Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron  – domácí poslech.

More Jump with Joey

Studenti, kteří navštěvují kurz More Jump with Joey, zažívají zbrusu nová dobrodružství se svými starými kamarády Paulem, Millie, Kangi a Joeym a společně se snaží pomoci obyvatelům městečka Storyville. Tento kurz navazuje na kurz Jump with Joey a studenti se během něj naučí 25 nových písní. Součástí výukovách materiálů je volně dostupná aplikace s rozšířenou realitou, díky které postavičky na stránkách pracovních sešitů doslova ožívají.

Polly Reads and Writes

Polly Reads and Writes je zbrusu nový a unikátní kurz, jehož součástí jsou výukové materiály určené pro studium nejen v učebně výukového centra, ale také doma. Kurz je vhodný nejen pro začínající studenty, ale zejména pro studenty, kteří již absolvovali kurzy Fun with Flupe, More Fun with Flupe, Jump with Joey nebo More Jump with Joey. Jedině v kurzu Polly Reads and Writes se děti naučí anglicky číst a psát s lehkostí a sebedůvěrou. Současně si užijí neuvěřitelná dobroudružství s novými kamarády Royem a Pearl a jejich zvířecími parťáky – kolií Polly a ztřeštěným kocourem Natem.

Výuka ve třídě je doplněna o aplikaci pro čtení, která je dostupná ke stažení a obsahuje 32 interaktivních  knih rozdělených do 8 úrovní, jejichž obtížnost se zvyšuje úměrně s tím, co se děti učí a v čem se zlepšují. Aplikace dítěti umožňuje pracovat samostatně i mimo vyučovací hodinu tak, aby bylo s angličtinou v každodenním kontaktu. Každá z úrovní aplikace obsahuje čtyři interaktivní knihy a koresponduje s jedním pracovním sešitem pro výuku čtení a psaní. I díky těmto jedinečným materiálům tak děti dokončí kurz s obrovským množstvím vědomostí.

Kouzelný pracovní sešit s 3D technologií


Jump with Joey je tady!


Play On in English

Tento kurz je pokročilým kurzem pro děti, které již studují s Helen Doron několik let.  Jedná se o návazný kurz po More English for All Children. Během tohoto kurzu se děti naučí přes 1000 slov, 18 skvělých písní, procvičí si skladbu vlastních vět a vylepší svou výslovnost. Kurz obsahuje původní příběhy, písně a hry. Play On in English zvyšuje obecné vědomosti a učí děti fascinující fakta o přírodě.

Learning-Sets_Play-On_7763

Play On In English výukový set

Botty the Robot

Děti milují příběhy robota Bottyho, Dannyho, Cornelie a Helen v imaginárním televizním nahrávacím studiu. Kurz Botty the Robot učí děti mluvené formě angličtiny spolu se základy čtení a psaní. Silný důraz je kladen na fonetický přístup.

Osvědčená metodologie


Helen Doron on Early English Learning


Helen Doron on English Like a Mother Tongue


V tomto kurzu je čtení a psaní vyučováno používáním barevně kódovaných kartiček, barevných pracovních sešitů, velkého množství her a zábavných aktivit. Komediální příběh s originálními písněmi se vyvíjí, jak děti postupují v kurzu.

Botty the Robot je vyučován jako začátečnický kurz nebo jako návazný kurz po English for All Children se zaměřením na mluvenou formu angličtiny a také výuku čtení a psaní.
Během kurzu se děti naučí 1400 slov, základní dovednosti čtení a psaní, základní gramatické struktury anglického jazyka a 12 úžasných písní.

 

Learning-Sets_Botty_7774

Botty the Robot výukový set

Paul Ward’s World

Děti s oblibou následují chytrého mladíka Paula Warda a jeho přátele, zatímco se učí o okolním světě. Záhadná Camilla vždycky někde zmizí, a pak se zase ukáže. Původní písně a aktivity děti upoutají  a dobře se baví také při sledování všech dobrodružství Paula Warda doma, ve škole, na nákupech ve městě, v zoo a na dovolené.

 

Learning-Sets_PWW_7778

Paul Ward’s World výukový set

Paul Ward’s World je vhodný pro studenty s dobrými základy čtení v angličtině a základními znalostmi mluvené formy angličtiny. Je vhodný také pro nové studenty ve věku 11 let nebo jako návazný kurz po Botty the Robot.

Během kurzu se děti naučí okolo 1700 anglických slov.

Paul Ward and the Treasure

Paul Ward and the Treasure je oslavou výuky plnou barev a hudby. Zapojuje fantazii a mnoho smyslů, a tak v dětech zanechává celoživotní hluboké vjemy. Kurz obsahuje zábavné aktivity v angličtině a 8 nových písní.

Během kurzu se děti naučí přes 2000 slov a anglické gramatické struktury požadované k dosažení úrovně A1 podle Sjednoceného evropského referenčního rámce (CEFR).

 

Learning-Sets_PWT2

Paul Ward and the Treasure výukový set

Kurzy angličtiny pro děti
angličtina pro nejmenší 0-3  •  angličtina pro předškoláky 3-6  •  angličtina pro děti 6-12  •  angličtina pro teenagery 12-19  •  letní tábor s angličtinou