Odpočinkové pobyty pro rodiče s dětmi

Jste se svými dětmi neustále, ale kvůli spoustě povinností si nemůžete společné chvíle bezstarostně užít? Rádi byste si udělali malé prázdniny v prostředí, které je zařízeno pro děti? Jeďte s námi na šestidenní pobyty na Slezské Hartě! Čeká vás aktivní program s angličtinou, krásná příroda kolem a komfort plné penze.

Užijte si pohodlí a klid

Náš penzion se nachází přímo u vodní nádrže Slezská Harta, obklopený lesy Nízkého Jeseníku. Najdete tu naprostý klid i soukromí a setkáte se zde s lidmi, kteří jsou podobně naladěni.
Ubytujeme vás v prostorných a moderních mezonetových pokojích pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Pokud vyrazíte například s kamarádkou nebo kamarádem, každý máte pro sebe a děti jedno patro a své soukromí. Pobyt zahrnuje plnou penzi včetně svačin a pitného režimu.

Hravá angličtina vám ukáže, co všechno vaše dítě dovede

Naše lekce jsou především zábava a děti k zájmu o jazyk přivedeme zcela přirozeně metodou Helen Doron certifikovánými lektory. Uvidíte, jak se baví při hodinách plných písniček a rýmů. Připravíme pro ně spoustu všestranných aktivit, které děti plně zaujmou a angličtinu se budou učit stejně přirozeně jako mateřštinu.

Vyberete si ze spousty společných aktivit

Spolu s ostatními se můžete vydat na procházky a výlety do okolí. Připravíme pro vás také hry v přírodě, výtvarné tvoření a můžeme se pustit také do společného pečení. Určitě nabídneme také cvičení a pohybové aktivity s dětmi. Pokud počasí dovolí, na přehradě můžeme využívat lodí a chodit se koupat.

Cena

11 990 Kč (rodič + dítě)

 

Reference

 
 

Reference

Olga Haitl:
Pobyt pro rodiče s dětmi na Slezské Hartě jsme si užili celá rodina. Nádherné prostředí na samotě u vody nám umožnilo zpomalit a užít si jak čas strávený s dětmi, tak i o samotě, když děti byly na angličtině nebo na doprovodném programu. Z tábora si děti odvezly spoustu zážitků a nových kamarádství. Už teď se těšíme na příští rok.
Pavla Smotlachová:
Moc děkujeme za krásný pobyt na Slezské Hartě. Páťa (4 roky) byl nadšený a na paní učitelku Janu a tábor celkově moc vzpomíná. Píseň Four Seasons si brouká i po měsíci doma!:-) Byli jsme moc spokojení jak s luxusním ubytováním v apartmánech, tak nádherným okolím tábora, s lekcemi angličtiny, které byly zábavné, ale i velmi efektivní. Také jsme si moc užili paddleboardy a kanoe, které jsme si mohli vyzkoušet. Na tábor pojedeme určitě i příští rok, opravdu neměl chybu!:-). Ještě jednou moc děkujeme,
Pavla a Páťa

Odpočinkové pobyty pro rodiče s dětmi

Nezávazná poptávka volného termínu.

Diferenciace cen

Cena za pobyt pro 1 rodiče + 1 dítě: 11990 Kč
Cena za druhého dospělého: 7000 Kč
Cena za druhé dítě 0 – 2 rok :  O Kč
Cena za druhé dítě 3 – 5 let:  4990 Kč s výukou Aj  (nebo 2990 Kč bez výuky AJ)
Cena za druhé dítě 6 a více let:  4990 Kč s výukou Aj  (nebo 3990 Kč bez výuky AJ)

Storno podmínky

Cena zahrnuje ubytování, celodenní stravu z naší kuchyně, 2x 45 min výuky angličtiny a připravený doprovodný program pro děti. Rodiče se mohou připojit. Akce je určena pouze pro přihlášené na celou dobu pobytu. Není možné přijet jen na některé dny nebo dojíždět na program bez ubytování a stravy.

30 dní předem bez storna
14 dní předem storno 50 %
7 dní předem storno 100%