Four Seasons with Helen Doron
– čtyři roční období plné zábavy za jeden týden

Je tu další ročník našich příměstských a pobytových táborů! Letos dětem a studentům ukážeme, že zábava z různých ročních období se dá zažít i za jeden letní týden. Děti se naučí spoustu nového nejen z angličtiny, ale také o anglicky mluvících zemích, jejich zvycích a přírodě. Opět je čekají výlety, hry, soutěže a samozřejmě naši zkušení lektoři.

Letos se zaměříme na čtyři roční období – jaro si ukážeme na tématu přírody a mláďátek, ale také několika svátků včetně Velikonoc. Zahrajeme si také na jarní piknik. Léto nás pak seznámí s tématem cestování, dovolených a naučíme se také něco o mořské fauně. Podzimní téma nás zavede v našich aktivitách zpět do školy, ale nezapomeneme také na oblíbený Halloween a zaměříme se na zvířátka obývající hory. Zima v létě – už to je výzva, jak toto téma na letním táboře pojmout. Samozřejmě, že si budeme hrát i s tématikou Vánoc, představíme si zvířata Arktidy a dozvíme se také něco o zimních sportech.

Angličtina z tábora – zásoba slovíček a frází na celý rok

Hlavní roli na našem táboře bude mít angličtina pod vedením diplomovaných lektorů Helen Doron. Program vždy zahrnuje dopolední zábavné lekce angličtiny, ale i mimo ně si děti osvojují jazyk během všech činností. Mnozí z vás jistě vědí, jak pracujeme – propojujeme učení pomocí rytmu, melodií i pohybu. Děti se učí přirozeně stejně jako v mateřském jazyce a získají sebevědomí v komunikaci nejen v angličtině. Nevadí, pokud vaše děti nenavštěvují naše lekce. Právě naopak – mnohé děti k zájmu o angličtinu přivedou právě naše tábory.

Program je přizpůsobený věku dětí – mladší se hravou formou seznámí s užitečnými slovíčky a frázemi a připraví si divadlo pro rodiče. Starší už pracují na vlastních projektech, více využíváme například videa a multimédia. Samozřejmě, že pořádáme také společné výlety, soutěže a střídáme činnosti tak, aby se uplatnily nejrůznější talenty a dovednosti dětí.

Pokud byste starším dětem chtěli dopřát také zážitek z pobytového tábora, kde zvládnou týden bez rodičů, opět jej pořádáme v krásném prostředí Slezské Harty.

Příměstské i pobytové tábory organizují centra Helen Doron English po celé ČR – pro podrobnosti o termínech, věkových skupinách a programu je neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře.

Tábor na Slezské Hartě

Zajistěte svým dětem léto plné zábavy s kvalitní angličtinou a svěřte je do rukou profesionálů.