Angličtina pro děti
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teens 12-19

  Studenti se zapojují do skutečného studia jazyka v zábavném a kreativním prostředí.

  Najděte si výukové centrum
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Helen Doron Rádio

  Přesně pro teenagery! Skvělá hudba, zprávy a populární témata – to vše v angličtině.

  Poslouchejte právě teď
 
 

Angličtina pro teenagery 12-19 let

Nejčastější dotazy rodičů
 
 

Teen English je opravdu zábavné studium jazyka.

 

Vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma

Teen English

Kurzy Teen English jsou navrženy tak, aby vzbudily zájem teenagerů. Každý z kurzů obsahuje nejen příběh na pokračování, který se během hodin vyvíjí, ale také populární písně, které zpívá Benaya Doron a Ella Doron. Písně a příběhy jsou poutavé, zábavné a soustředí se na témata důležitá pro dnešní dospívající.

Podívejte se proč Teen English


Pop Music for Teen English


Osvědčená metodologie


Former Helen Doron English Students
Při práci s nadšenými učiteli v malých skupinách tvořených maximálně 8 studenty je zaručen individuální přístup, teenageři se učí vyjadřovat v angličtině a připravují se na zkoušky.

Teen English pro studenty 12-19 let je zcela nový a jedinečný program skladající se ze čtyř po sobě následujících úrovní kurzů.

Teen Talent (A2)
Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety a cestování – to jsou jen některá z témat obsažených v písních, příbězích a aktivitách, které jsou součástí kurzu Teen Talent.

Learning-Sets_Teen-Talent1_7782

Teen Talent výukový set

 

Teen Choices (B1)
Teen Choices, upevňuje a rozšiřuje angličtinu jako druhý mateřský jazyk tím, že  představuje studentům anglický jazyk používaný teenagery po celém světě, a to včetně idiomů, vtipů a jazykolamů.

Learning-Sets_Teen-Choices2

Teen Choices výukový set

Teen Express (B1+)
Teen Express je třetí a nejnovější kurz v programu Helen Doron Teen English. Čtyři oddělené, ale navzájem propojené příběhy učí studenty důležité životní lekce,  jako je odměna za přijetí odpovědnosti za své činy, a učí je „nesoudit knihu podle obalu“. Teen Express obsahuje 8 jedinečných písní napsaných speciálně pro tento kurz.

Teen Success (B2) bude představen v roce 2015

Předpokladem pro absolvování programu Teen English v souladu se Sjednoceným  evropským referenčním rámcem pro výuku angličtiny (CEFR) jsou základní znalosti mluvené a psané formy angličtiny.

Kurzy na míru dospívajícím


Dětská angličtina
angličtina pro nejmenší 0-3  •  angličtina pro předškoláky 3-6  •  angličtina pro děti 6-12  •  angličtina pro teenagery 12-19  •  anglický letní tábor