Angličtina pro děti
  • Více příležitostí

    Děti si procvičují angličtinu v zábavném a kreativním prostředí.

  • Angličtina ON-LINE

    Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si svou angličtinu mimo školní třídu.

 
 

Anglický tábor

 
 

Děti milují Helen Doron English! Tak proč je nenechat, aby si užily angličtinu i během letních prázdnin?

Letní tábory s angličtinou Helen Doron English

Každý pobytový tábor nebo příměstský tábor s angličtinou, který je organizován jakýmkoliv výukovým centrem Helen Doron English, je určen nejen pro studenty tohoto programu, ale také pro děti, které s angličtinou doposud nemají žádnou zkušenost. Anglický tábor je navržen tak, aby děti efektivně strávily období letních prázdnin a užily si neopakovatelnou dovolenou s angličtinou.

Vyberte si z poboček, které v letošním roce anglické tábory organizují, a klikněte pro více informací a konkrétní termíny táborů:

Anglický tábor – jazykový tábor s angličtinou

Letní tábor s angličtinou obvykle probíhá během prázdnin a je dobré se přihlásit dopředu, jelikož o letní tábory s výukou angličtiny je velký zájem, zejména ve větších městech.

Proč si vybrat anglické tábory Helen Doron?

Letní tábory s výukou AJ jsou skvělé v tom, že je zde pomocí her a zábavy procvičována angličtina. Tábor s výukovou angličtiny dokáže dítěti zprostředkovat přiblížení k reálnému světu angličtiny, jelikož je celý den obklopeno angličtinou.

Letní tábor s angličtinou Helen Doron

Jazykový tábor + angličtina = Děti milují angličtinu s Helen Doron

Anglický tábor, Letní tábory s angličtinou Helen Doron

Angličtina pro děti
angličtina pro nejmenší 0-3  •  angličtina pro předškolní děti 2-6  •  angličtina pro děti 6-12  •  angličtina pro teenagery 12-19  •  tábor s angličtinou