O metodě

S Helen Doron English jsou děti od malička ve výhodě… Proč?

Kombinujeme aktivity, které děti přirozeně rády dělají, s moderními poznatky o učení. Díky mezinárodnímu zázemí máme celou řadu inovativních materiálů – aplikací, her a téměř nevyčerpatelnou zásobu písniček. Lekce vedou pouze akreditovaní lektoři – ovládají nejen současnou angličtinu, ale také zásady naší metody a práci s dětmi.

Pracujeme v malých skupinách

Děti potřebují intenzivní pozornost lektorky či lektora. Zároveň ale rády soutěží i spolupracují. Proto největší pokroky dělají v malých skupinách 4 – 8 dětí. Učí se spolupráci, sociálním vazbám a užijí si také spoustu zábavy s ostatními.

Pochvala motivuje

Každé dítě u nás zažije úspěch – učitelé je motivují pozitivní zpětnou vazbou a oceňují pokroky. Děti se díky tomu nebojí komunikovat, zapojují se do výuky a budují zdravé sebevědomí.

Angličtina bude u vás znít denně

Ke každému kurzu patří poslechové materiály – díky opakovanému podvědomému poslechu si děti angličtinu přirozeně osvojí. Nemusíte sami mluvit anglicky, dětem nahrávky pouštíte při hraní nebo jízdě v autě. Snadno a trvale si tak pamatují slovní zásobu i fráze.

Učení hrou

Děti potřebují střídat činnosti a podněty. Proto jsou naše lekce plné interakce – zpívají, tancují, řeší nejrůznější úkoly. Díky tomu má každá lekce spád a osobnost dítěte se rozvíjí všestranně, což je vynikající základ pro budoucí vzdělávání.

S písničkami jde učení snadno

Díky rytmu a melodii si děti snadno pamatují slovíčka i fráze. Proto je každý kurz plný originálních písniček a spoustu dalších najdete v našich materiálech. Hudba je významná také pro pozdější rozvoj kognitivních schopností ve škole.

Lekce plné napínavého děje

Naše kurzy bývají spojené příběhy kreslených postaviček, které prožívají lekci co lekci nové dobrodružství. Zatímco malé děti mají rády zvířátka a pohádkové postavy, starší školáci a teenageři sledují osudy hrdinů svého věku.

Hodnotový základ do života

Děti se na příbězích z lekcí učí mnoho o světě kolem sebe – poznávají hodnotu přátelství, význam ochrany přírody a učí se lásce k poznávání.

Kreativní pomůcky

Naši lektoři používají řadu pomůcek, které rozvíjí dětskou zvídavost a pomáhají k efektivnímu učení.

Metodu vám také přehledně vysvětlí naše hlavní metodička v tomto videu:

Jak naše metoda funguje?

ICON_2022_01_Repeated Background Hearing

Pravidelný poslech
na pozadí

Angličtinu se učíme stejně přirozeně jako mateřštinu.

ICON_2022_01_Positve Reinforcement

Motivace pochvalou

Každé dítě u nás zažije úspěch.

ICON_2022_01_Carefully Planned Curricula

Pečlivě připravené lekce

Každý věk i osobnostní typ u nás najde svůj způsob učení.

Jaké jsou naše lekce

ICON_2022_01_Fun & Active Learning

Hry a zábavné aktivity

Děti se učí pomocí činností, které je v jejich věku zajímají.

ICON_2022_01_Activities and Games

Soutěže a úkoly

Hravé učení zapojuje všechny smysly a střídá činnosti.

ICON_2022_01_Songs and Music

Písničky a říkanky

Jazyk se díky rytmu a melodii snadno učí.