Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

VOLNÁ MÍSTA V AKTUÁLNÍCH KURZECH

PONDĚLÍ

Baby’s best start (12-22 měsíců) – PO 11:00 – 2 volná místa
Fun with Flupe (3-6 let) – PO 14:30 – 4 volná místa
More fun with Flupe (4-6 let) – PO 15:15 – 4 volná místa
Jump with Joey (5-7 let) – PO 17:10 – 4 volná místa
Paul Ward’s treasure (7-9 let) – PO 17:55 – 4 volná místa

ČTVRTEK

It’s baby dragon (2 roky) – ČT 10:00 – 1 volné místo
Jump with Joey
 (5-7 let) – ČT 15:45 – 3 volná místa
Paul Ward’s world (8-10 let) – ČT 18:00 – 4 volná místa

 

1) A co to je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti ve věku od 3 měsíců do 19 let!

1 unikátní a prověřený systém výuky – Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

2 zábavná metoda – Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy se přispusobuje vždy zájmům dětí v příslušném věku. Je proto blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené. A to i když se mluví jenom anglicky 🙂

3 pomoc v rozvoji intelektu – Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů.

4 využití individuálního přístupu – Během výuky se věnujeme každému dítěti.

2) V čem je angličtina v jazykové škole Helen Doron odlišná od angličtiny ve škole?

Škola dává základ, ale nemotivuje

Angličtina je jedním z povinných předmětů a dnes již samozřejmostí na každé škole, učení založené na čtení, psaní a memorování ovšem děti většinou nemotivuje k tomu, aby si k angličtině vytvořily pěkný vztah. „Učitelé na základních a středních školách zpravidla nemají možnost věnovat se žákům individuálně. Pokud se navíc dětem učitelé často střídají, na děti jsou kladeny neustále jiné požadavky nebo mají každý rok jiný typ učebnic, z výuky se rázem vytrácí kontinuita a může to negativně ovlivnit jak prospěch, tak další motivaci ke studiu,“ soudí Mgr. Barbora Tošenovská, metodička a dlouholetá lektorka programu Helen Doron English.

Doučování už jen „hasí“ problémy

Pokud má dítě ve škole problém s konkrétním učivem, soukromé doučování se může jevit jako vhodná forma rychlé pomoci. „Dítě si však doučování obvykle spojí s negativní emocí – s pocitem, že v něčem není dostatečně dobré,“ upozorňuje metodička. S doplňkovou výukou angličtiny je proto ideální začít ještě předtím, než konkrétní problém ve škole nastane.

Angličtina může být tím nejoblíbenějším kroužkem

Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit. Díky znalostem nabytým v kurzu pak bez problémů zvládne učivo ve škole, což ho bude přirozeně motivovat k dalšímu studiu angličtiny, bez které se v dnešním světě jen stěží obejde.

„Pokud zvolíme tu správnou metodu výuky, je každé dítě schopné naučit se angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk s lehkostí a radostí. Musí si však k němu najít přirozenou cestu prostřednictvím příjemných zážitků,“ říká Barbora Tošenovská a doporučuje, abyste se ještě před zápisem společně s dítětem zúčastnili ukázkové hodiny, během které obdržíte veškeré potřebné informace o náplni kurzu a budete si moci na vlastní oči prověřit pedagogické kompetence lektora.

Škola angličtiny Helen Doron English

Ve vzdělávacích centrech Helen Doron English, kde se společně s rodiči učí anglicky miminka již od tří měsíců věku, se vyučuje právě takovou zážitkovou metodou. Metoda Helen Doron je celosvětově uznávaná a škála kurzů, které nabízí, je určena dětem v jakémkoliv věku – od batolat až po teenagery. Metoda sama je postavena na přirozené schopnosti dítěte zcela bez námahy absorbovat mluvené slovo ze svého okolí. Děti se pomocí zábavných aktivit naučí anglicky se stejnou lehkostí a radostí, s jakou se učí mateřský jazyk.

Buďte lepší než ostatní

Děti školního věku jsou v rámci kurzů Helen Doron English systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Ptáte se s jakými výsledky? Studenti Helen Doron English ve zkouškách již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků než je celosvětový průměr.

Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď!

Kontaktní osoba centra:

Barbora Valtarová
Manažerka – Výukové centrum Helen Doron English Brno sever
Nejedlého 5, 638 00 Brno (budova výměník EON)

Email: valtarova.helendoron@gmail.com

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte zde.