Angličtina pro děti
 • Baby's Best Start

  Děti ve věku od 3 do 24 měsíců se naučí další mateřský jazyk, zatímco dochází k rozvoji jejich pohybových dovedností a stimulování duševních schopností.

  Více informací
 • English for young kidsEnglish for young kids
  Děti 2 – 6 let

  Děti v tomto věku vás ohromí svým mluveným projevem v angličtině, který získají ve dvou návazných kurzech Fun with Flupe.

  Více informací
 • English for school kidsEnglish for school kids
  Děti 6 – 12 let

  Společně s Paulem, Millie, Kangi a Joeym, kterým pomáhají řešit problémy v pohádkovém městečku Storyville, se děti přirozenou cestou učí mluvené formě angličtiny a základům čtení a psaní.

  Více informací
 • English for teenagersEnglish for teenagers
  Teen English

  Každého studenta doslova pohltí kreativní atmosféra a opravdová zábava na hodinách programu Teen English.

  Více informací
 • English online - Kangi Club
  Angličtina ON-LINE

  Zábavné mimoškolní aktivity pomáhají dětem zlepšit si angličtinu i mimo školní třídu.

  Chcete se dozvědět víc?
 

Den otevřených dveří v HD Brno sever

V sobotu 9.09.2017 se uskuteční Den otevřených dveří pro nové zájemce pro školní rok 2017/2018. Přijďte se podívat na ukázkovou lekci ZDARMA a zjistěte v čem spočíva kouzlo metody Helen Doron. V centru budeme od 10:00, neváhejte se za námi kdykoliv zastavit, seznámit se s prostředím, certifikovanými lektorkami a originální metodou výuky.

Pokuď máte zájem o ukázkovou hodinu, nezapomeňte se předem rezervovat místo, protože si zakládáme na osobním přístupu, v našich skupinkách není nikdy víc než 8 dětí. Přihlásit se mužete prostřednictvím formuláře, nebo mailu na brnosever@helendoron.cz,  nebo na tel.č.: +420 720 618 825

Rozpis ukázkových hodin:

13:00 – Baby´s Best Start, ukázka pro děti ve věku 3-15 měsícu

15:00 hod –Fun with Flupe, ukázka pro děti ve věku 2-6 let

16:10 hod –Jump with Joey, ukázka pro děti ve věku 6-9 let

17:10 hod –Paul Ward’s World, ukázka pro děti ve věku 11 – 13 let

Těšíme se na Vás!!!

Nabídka letních táborů v Brno-sever

Výukové centrum Helen Doron English na Lesné pro Vás připravilo léto plné dobrodružství. Vyberte si z termínů uvedených níže a přihlaste se na jeden z našich táborů, které pořádáme v našem centru na Lesné (Nejedlého 5), přímo v prostorách naší jazykové školy. Děti čeká 10 lekcí angličtiny pod vedením certifikované lektorky Helen Doron zaměřené na praktické oblasti (zvířata, jídlo, dopravní prostředky,…). Odpoledne jsou připravené kreativní dílničky v angličtině a program (exkurze a výlety, hry na rozvíjení jemné a hrubé motoriky, tancování). Pro děti bude zabezpečený teplý oběd, pitní režim, svačina a občerstvení. Pro více informací klikněte na záložku Tábory nebo nás neváhejte kontaktovat na brnosever@helendoron.cz

summerWith Helen Doron(1)

 

 

****************************************************************************************

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

 

Kontaktní osoba centra:

Karolína Krištofíková
Manažerka centra Výukové centrum Helen Doron English Brno sever
Nejedlého 5
638 00 Brno (budova výměník EON)
Mobil: 720 618 825
Email: brnosever@helendoron.cz