Letní tábory Time Machine – týden cestování časem

Letos se vydáme na prázdninové dobrodružství se strojem času! Pět dní nabitých angličtinou děti zavede do napínavých okamžiků minulosti a nahlédneme i do vesmíru. Některé pobytové tábory navíc nabízejí také dobrodružství na plachetnici nebo kánoi. Chystáme skupiny pro děti od 4 do 8 let, školáky od 9 do 12 let a teenagery od 13 let.

Letní tábory s Helen Doron English jsou skvělou příležitostí, jak spojit zábavu s rozvojem všestranných dovedností a výukou angličtiny. Za každým dnem na táboře je spousta práce lektorů a metodiků. Několik měsíců předem vymýšlejí aktivity podle přirozených zájmů dětí. Zvolené téma pak rozvíjí logické nebo kreativní myšlení, učí děti komunikovat v týmu anebo třeba splnit zadání díky rychlosti. Přitom všem se naši táborníci přirozeně učí cizí jazyk a spoustu dalších užitečných věcí do života.

Kam děti stroj času zavede

V pravěku nás bude inspirovat život lidí i dinosaurů. Kdo by se v horkém létě nechtěl na chvíli vydat do doby ledové? Ze starověkých říší zavítáme do Egypta a Říma – zahrajeme si na stavění pyramid, rozluštíme hieroglyfické písmo a čekají nás samozřejmě Olympijské hry.

Pak nás do své říše pozve král Artuš a s kouzelníkem Merlinem, uvaříme kouzelný lektvar a vymyslíme pro budoucí generace také pár nových středověkých legend. Do krásné epochy počátku 20. století se vypravíme na Titanicu, odkud se samozřejmě díky morseovce dostaneme ve zdraví pryč. Závěrem nahlédneme do vesmíru, mimozemských civilizací a budoucnosti.

Vystřídáme spoustu přístupů a aktivit

Čekají nás dvě lekce angličtiny denně a další zapojení jazykových dovedností během odpoledního programu. Prozkoumáme zajímavá fakta a videa, budeme se učit písničky, poslouchat příběhy a sami tvořit. V aktivitách se dětem snažíme předat zásady kritického myšlení a využíváme poznatků neurodidaktiky. Starší studenti se naučí také zpracovávat myšlenkové mapy a samostatně pracovat s informacemi.

Zajímá vás, jaké možnosti nabízíme ve vašem okolí? Naše centra organizují příměstské i pobytové tábory po celé republice. Vyplněním kontaktního formuláře viz. níže získáte podrobnosti o termínech, věkových skupinách i ceně v oblasti, která vás zajímá. Vodní sporty pak najdete na táborech, které pořádáme v našem Campusu ve Slezské Hartě. Pro informace o těchto stanových táborech zaklikněte ve formuláři místo konání tábora Opava.

Tábor na Slezské Hartě

Zajistěte svým dětem léto plné zábavy s kvalitní angličtinou a svěřte je do rukou profesionálů.