Odpočinkové pobyty pro rodiče s dětmi

Jste se svými dětmi neustále, ale kvůli spoustě povinností si nemůžete společné chvíle bezstarostně užít? Rádi byste si udělali malé prázdniny a zároveň si vyzkoušeli angličtinu pro děti? Jeďte s námi na šestidenní pobyty na Slezské Hartě! Čeká vás aktivní program, krásná příroda kolem a komfort plné penze.

Užijte si pohodlí a klid

Náš penzion se nachází přímo u vodní nádrže Slezská Harta, obklopený lesy Nízkého Jeseníku. Najdete tu naprosté soukromí a setkáte se zde s lidmi, kteří jsou podobně naladěni.
Ubytujeme vás v prostorných a moderních mezonetových pokojích pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Pokud vyrazíte například s kamarádkou nebo kamarádem, každý máte pro sebe a děti jedno patro a své soukromí. Pobyt zahrnuje plnou penzi včetně svačin a pitného režimu.

Hravá angličtina vám ukáže, co všechno vaše dítě dovede

Naše lekce jsou především zábava a děti k zájmu o jazyk přivedeme zcela přirozeně metodou Helen Doron certifikovánými lektory. Hlavním tématem pobytu bude Time Machine neboli stroj času.  

Podíváme se na dobrodružnou cestu do pravěku mezi dinosaury. Zavítáme mezi stavitele pyramid, seznámíme se s kouzelníkem Merlinem, a nakonec se vypravíme do vesmíru při hledání dalších civilizací a obyvatelných planet. Lekce jsou plné písniček a říkadel v angličtině a u velmi malých dětí se jich účastní také rodiče.

Vyberete si ze spousty společných aktivit

Připravíme pro vás spoustu příležitostí pro neopakovatelné zážitky. Můžou to být také hry v přírodě, jóga pro rodiče s dětmi a další pohybové aktivity.

V letních termínech uspořádáme společné opékání špekáčků a zpívání při kytaře. Přichystáme také karnevalové disko s tématem Hurá na safari, kde na děti čeká spousta soutěží, tanců a písniček. Čeká nás společné hledání pokladu v přírodě i sportovní odpoledne se závody pro rodiče s dětmi na suchu i ve vodě. Za příznivého počasí vyzkoušíme také jízdu plachetnici, kánoích a paddle boardech. Určitě oceníte také naše nové dětské hřiště a dětský koutek.

Samotní rodiče se pak mohou zapojit do únikové hry, lekcí plachtění a vyrazit spolu na rozhlednu Velký Roudný.

Cena

12 490 Kč (rodič + dítě)

 

Reference

 
 

Reference

Olga Haitl:
Pobyt pro rodiče s dětmi na Slezské Hartě jsme si užili celá rodina. Nádherné prostředí na samotě u vody nám umožnilo zpomalit a užít si jak čas strávený s dětmi, tak i o samotě, když děti byly na angličtině nebo na doprovodném programu. Z tábora si děti odvezly spoustu zážitků a nových kamarádství. Už teď se těšíme na příští rok.
Pavla Smotlachová:
Moc děkujeme za krásný pobyt na Slezské Hartě. Páťa (4 roky) byl nadšený a na paní učitelku Janu a tábor celkově moc vzpomíná. Píseň Four Seasons si brouká i po měsíci doma!:-) Byli jsme moc spokojení jak s luxusním ubytováním v apartmánech, tak nádherným okolím tábora, s lekcemi angličtiny, které byly zábavné, ale i velmi efektivní. Také jsme si moc užili paddleboardy a kanoe, které jsme si mohli vyzkoušet. Na tábor pojedeme určitě i příští rok, opravdu neměl chybu!:-). Ještě jednou moc děkujeme,
Pavla a Páťa

Odpočinkové pobyty pro rodiče s dětmi

Nezávazná poptávka volného termínu.