Kdo jsou naši lektoři?

Všichni lektoři v našem centru milují angličtinu a práci s dětmi. K tomu, aby se mohli stát součástí našeho týmu museli projít školením, díky kterému ste kvalifikovali vyučovat metodou Helen Doron.


Adela Straňáková

Manažerka HDEE centra Brno-sever, lektorka
Něco o mně: Miluju angličtinu a ráda trávím čas s rodinou. K metodě Helen Doron jsem se dostala ještě jako dítě, když jsem navštěvovala kurzy jako žákyně od svých 6 let. S Helen Doron jsem vyrůstala 13 let a tuto metodu jsem si zamilovala nejprve jako žákyně, později jako lektorka, kterou jsem už víc než 5 let. Věřím, že Helen Doron je metoda, která otevírá dveře do světa možností všem dětem. Ve volném čase ráda cestuji a poznávám nová místa či nové lidí.

 

 

Tamara Mikulášová 

Lektorka
Něco o mně: Práci s dětmi jsem si oblibila během let vypomáhání na letních táborech. Angličtinu jsem se učila metodou Helen Doron od svých 3 let a proto jsem byla nadšena nabídkou pokračovat jako lektorka. Lektorku dělám už 5 let a zamilovala jsem si hravý a netradiční způsob výuky, při kterém se děti těší na každou hodinu. Ve volném čase nejraději čtu knihy nebo poznávám nové lidi.

 

 

Ema Kopperová

Lektor
Něco o mně: Kroužek angličtiny jsem navštěvovala již od mateřské školky. Postupně jsem se dopracovala k čínštině, kterou studuji od střední školy, a zjistila jsem, že mě jazyky moc baví.  Proto jsem se rozhodla jí dál studovat i na vysoké škole tady v Brně. Myslím si, že Helen Doron je to nejlepší, co můžete pro své dítě udělat a proto jsem lektorkou už 3 roky. Znalost jazyka je opravdu vždy velkou výhodou. A to čím dřív, tím líp.

 

 

Sára Kozáková

Lektorka
Něco o mně: Miluju učit se nové věci, hlavne jazyky. Říká se, že kolika jazykama člověk mluví, tolikrát je člověkem, a já věřím, že čím více řečí ovládá, tím lépe se pak ve světě orientuje. Metoda Helen Doron je podle mne skvělá pro děti každého věku, protože spojuje výuku spolu se zábavou a dovoluje detem najít si nejlepší způsob učení. Lektorkou Helen Doron jsem už 3 roky. Ve volném čase ráda čtu nebo se procházím a poznávám nová zákoutí Brna.

 

 

Juraj Pavúk

Lektor
Něco o mně: Od doby, kdy jsem chodil do školky, jsem měl kontakt s anglickým jazykem. Navštěvoval jsem Blingval anglické gymnázium, kde jsem dále zdokonaloval své anglické dovednosti a ponořil se do jazykově bohatého prostředí. Během svých skušeností jsem objevil hlubokou radost z práce s dětmi. Jejich zvědavost, nadšení a jedinečné pohledy na svět každou interakci činí naplňující. Práce v prostředí, které se točí kolem dětí a výuky angličtiny, poskytuje prostor pro neustálý osobní růst. Každý den přináší nové výzvy, příležitosti pro rozvoj inovativních výukových metod a možnost sledovat neuvěřitelný pokrok, který malé mysli dosahují.