LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S ANGLIČTINOU

Letní tábory Time Machine – týden cestování časem

Letos se vydáme na prázdninové dobrodružství se strojem času! Pět dní nabitých angličtinou děti zavede do napínavých okamžiků minulosti a nahlédneme i do vesmíru.

Kam děti stroj času zavede?

V pravěku nás bude inspirovat život lidí i dinosaurů. Kdo by se v horkém létě nechtěl na chvíli vydat do doby ledové? Ze starověkých říší zavítáme do Egypta a Říma – zahrajeme si na stavění pyramid, rozluštíme hieroglyfické písmo a čekají nás samozřejmě Olympijské hry.

Pak nás do své říše pozve král Artuš a s kouzelníkem Merlinem, uvaříme kouzelný lektvar a vymyslíme pro budoucí generace také pár nových středověkých legend. Do krásné epochy počátku 20. století se vypravíme na Titanicu, odkud se samozřejmě díky morseovce dostaneme ve zdraví pryč. Závěrem nahlédneme do vesmíru, mimozemských civilizací a budoucnosti.

Co nas čeká?

Čekají nás dvě lekce angličtiny denně a další zapojení jazykových dovedností během odpoledního programu. Prozkoumáme zajímavá fakta a videa, budeme se učit písničky, poslouchat příběhy a sami tvořit.

Termíny

1. turnus: 8. – 12.7.2024

2. turnus: 15. – 19.7.2024 – OBSAZENO

3. turnus: 12. – 16.8.2024 – 3 volné místa

Děti budou rozděleny do skupin dle věku a znalosti angličtiny.

Místo konání: Výukové centrum Helen Doron English Brno sever, Nejedlého 5, 638 00 Brno
Cena táboru: 3.800 Kč
Cena zahrnuje celodenní program na 5 dnů včetně min.10 lekcí a dalších aktivit v angličtině, zdravé stravování, pitný režim a výlety. Částku na vstupné ve výši 800,- Kč je potřebné přinést první den tábora.
Platební podmínky všech táborů: Úhrada probíhá bankovním převodem na konto organizátora.

Storno podmínky
35% z celkové ceny tábora při zrušení účasti do 20 dnů od termínu začátku tábora.
50 % z celkové ceny při zrušení účasti v období od 19 dnů do 7 dnů od termínu začátku tábora.
100 % z celkové ceny při zrušení účasti v období kratším než 9 dnů od termínu začátku tábora (V případně nemoci dítěte můžete poslat náhradníka nebo se přehlásit na jiný volný příměstský tábor HDE Brno sever. Pokud náhradníka neseženete a dodáte nám potvrzení od lékaře o nemoci dítěte, vrátíme Vám 50% ceny tábora).
V případě, že bude organizátorovi tábora, z důvodu nepříznivé pandemické situace a s ní souvisejících vládních opatření, zamezena možnost tábor uspořádat, bude účastníkům vráceno 100 % uhrazené ceny tábora.

Registrovat se na tábory můžete skrz mail hd.brnosever@gmail.com, na webových stránkách nebo na telefoním čísle 605 545 079.