Letní příměstské tábory

V letošním roce jsme pro Vás připravili 2 turnusy příměstských táborů určených pro děti od 4 do 12 let:

I. 10. – 14. 7. 2023 II. 7. – 11. 8. 2023

Program tábora probíhá od 8 do 16 hodiny od pondělí do pátku. V ceně tábora je i strava.

Pro přihlášky a další informace nás kontaktujte e-mailem (liberec@helendoron.cz).

Zaváděcí cena tábora je 2.590 Kč

Four Seasons with Helen Doron – čtyři roční období plné zábavy za jeden týden

Letos dětem a studentům ukážeme, že zábava z různých ročních období se dá zažít i za jeden letní týden. Děti se naučí spoustu nového nejen z angličtiny, ale také o anglicky mluvících zemích, jejich zvycích a přírodě. Opět je čekají výlety, hry, soutěže a samozřejmě naši zkušení lektoři.

Letos se zaměříme na čtyři roční období – jaro si ukážeme na tématu přírody a mláďátek, ale také několika svátků včetně Velikonoc. Zahrajeme si také na jarní piknik. Léto nás pak seznámí s tématem cestování, dovolených a naučíme se také něco o mořské fauně. Podzimní téma nás zavede v našich aktivitách zpět do školy, ale nezapomeneme také na oblíbený Halloween a zaměříme se na zvířátka obývající hory. Zima v létě – už to je výzva, jak toto téma na letním táboře pojmout. Samozřejmě, že si budeme hrát i s tématikou Vánoc, představíme si zvířata Arktidy a dozvíme se také něco o zimních sportech.

Angličtina z tábora – zásoba slovíček a frází na celý rok

Hlavní roli na našem táboře bude mít angličtina pod vedením diplomovaných lektorů Helen Doron. Program vždy zahrnuje dopolední zábavné lekce angličtiny, ale i mimo ně si děti osvojují jazyk během všech činností. Mnozí z vás jistě vědí, jak pracujeme – propojujeme učení pomocí rytmu, melodií i pohybu. Děti se učí přirozeně stejně jako v mateřském jazyce a získají sebevědomí v komunikaci nejen v angličtině. Nevadí, pokud vaše děti nenavštěvují naše lekce. Právě naopak – mnohé děti k zájmu o angličtinu přivedou právě naše tábory.

Program je přizpůsobený věku dětí – mladší se hravou formou seznámí s užitečnými slovíčky a frázemi a připraví si divadlo pro rodiče. Starší už pracují na vlastních projektech, více využíváme například videa a multimédia. Samozřejmě, že pořádáme také společné výlety, soutěže a střídáme činnosti tak, aby se uplatnily nejrůznější talenty a dovednosti dětí.