Hledáme drobnosti, kde se dá naše práce zdokonalit

Rozhovor s Martinou a Hankou z pobočky Hustopečsko

Srdcem pobočky Helen Doron Hustopečsko jsou dvě optimistky a velkými vizemi – Hanka a Martina. Hanka je oborem event manažerka, kreativec a velmi akční žena. Martina byla původně majitelka obchodní firmy. Jejím teritoriem je tedy ochod, komunikace s lidmi, rozvoj a zdokonalování služeb. Také jsou to kamarádky, mámy malých předškoláků a dvě osobnosti, které se skvěle doplňují. Na Hustopečsku je o jejich pobočce slyšet a díky nim ožila i nabídka zajímavé volnočasové činnosti pro děti.

Proč jste se rozhodly otevřít kurzy Helen Doron English na Hustopečsku?

Pracujeme s dětskými skupinami i při jiných aktivitách a známe tím pádem hodně rodičů v okolí. Začala tady vznikat poptávka i po angličtině pro děti a dojíždět za kurzy byla pro nás i další rodiče komplikace. Uvědomujeme si důležitost jazyků pro život a nechceme podcenit ani vzdělání našich dětí. Zároveň chceme podpořit místní komunitu, zpříjemnit rodinám život a ukázat, že za kvalitou nemusí jezdit do velkých měst.

Které kurzy nyní učíte?

Zatím jsme na začátku a otevřeli jsme několik nových kurzů zejména pro nejmenší děti a předškoláky – Jump with Joey a Fun with Flupe. Plánujeme otevřít i další kurzy World of Wonders, Alphaboat, It´s a Baby Dragon a Toddler`s Best Start. Učíme nyní na třech místech – Huspopeče, Klobouky u Brna a Kašnice.

Jak se zatím dětem a rodičům kurzy líbí a co plánujete na příští pololetí?

Zpětná vazba od dětí i rodičů je velmi pozitivní. Kurzy máme zatím necelý rok a v posledních měsících jsme měli hodně ukázkových lekcí. Snažíme se rodičům doporučit, kdy je ten správný čas s angličtinou začít a individuálně řešíme nejlepší typ kurzu. Chceme, aby je to bavilo a byly spokojené. Angličtina zatím mezi našimi veškerými aktivitami vede v oblíbenosti. Plány máme velké, ale jdeme krok po kroku. Hledáme drobnosti, kde se dá naše práce zdokonalit. Připravujeme v našem centru Velikonoční setkání s dílničkami, příměstské tábory a zmíněné nové kurzy. Samozřejmě že pořádáme také ukázkové lekce, chystáme nové třídy a vylepšujeme zázemí pro rodiče. Právě připravujeme také nový web s veškerým harmonogramem a přehledem našich kurzů, registrací a komunikaci. Samozřejmě, že všechny srdečně zveme, aby se k nám přišli podívat a zjistili sami, že u nás vládne pozitivní atmosféra a upřímný zájem o děti.