Spojte nákupy a angličtinu v olomoucké Šantovce

Projekt Šantovka Star(t)s má za cíl představit veřejnosti mladé tvůrce, řemeslníky, inspirativní podnikatele a také zájmové aktivity v okolí. Leden je věnován především volnočasovým aktivitám pro děti a Helen Doron English se tu představí od 15. do 21. ledna. 

Pokud jste u okolí Olomouce a chtěli byste se dozvědět více o naší metodě výuky angličtiny, zastavte se v druhém lednovém týdnu vždy mezi 13. a 19. hodinou v Šantovce v 1. patře blízko plánovacího studia IKEA.

Vaše děti se mohou zúčastnit některé z ukázkových hodin a podívat se na naše výukové materiály, aplikace a pomůcky. Setkáte se s našimi lektorkami a manažerkami center z Olomouce, Hranic, Přerova a Prostějova. Také tu získáte informace o aktuálních kurzech a volných místech v pobočkách na Olomoucku a rádi si s vámi dohodneme vhodný termín vaší návštěvy v konkrétním centru.

Plánujeme opět jarní a letní tábory, o kterých vám naše lektorky ochotně zodpoví veškeré dotazy – týdenní akce jsou vhodné nejen pro děti z našich kurzů, ale také jako první kontakt s naší metodou.

Ať už se rozhodujete, kdy začít s angličtinou u vašich dětí, jestli je přihlásit na kurz i když mají angličtinu ve škole nebo jestli chcete pochopit rozdíl mezi našimi kurzy a jinými přístupy, rádi vás uvidíme.

Stejně tak je to dobrá příležitost popovídat si s námi o tom, že byste třeba sami rádi vyzkoušeli lektorskou práci – naše manažerky vám představí možnosti přidat se k našemu týmu.