Příměstské tábory 2024 Olomouc v tématu Time Machine

Letos se vydáme na prázdninové dobrodružství se strojem času! Pět dní nabitých angličtinou děti zavede do napínavých okamžiků minulosti a nahlédneme i do vesmíru. Některé pobytové tábory navíc nabízejí také dobrodružství na plachetnici nebo kánoi. Chystáme skupiny pro děti od 4 do 8 let, školáky od 9 do 12 let a teenagery od 13 let.


Příměstský tábor Helen Doron s tématikou Time Machine

Termíny:

8.7. – 12.7.2024 pro děti 4 – 8 let a 9.- 12 let – probíhá U stadionu 10, Olomouc

22.7. – 26.7.2024 pro děti 4 – 8 let a 9 – 12 let – probíhá na Sluňákově

5.8. – 9.8.2024 pro děti 4 – 8 let, 9 – 12 let a teen 13+ – probíhá na Sluňákově

 

•Kids 4-8

•Děti se naučí zajímavá fakta z historie i přírody. Objeví rozdíly mezi životem dnes a životem v dávných dobách a možné daleké budoucnosti. Mohou se těšit na dobrodružnou cestu do pravěku. Setkají se s různými druhy dinosaurů a naučí se mnoho zajímavostí o mamutech. V období starověku se podívají do starověkého Egypta. Potkají se zvířaty žijícími v poušti, ale i v řece Nil. Téma Robina Hooda nám představí život v lese, ale také středověkou Anglii. Na závěr se vypravíme do vesmíru při hledání dalších civilizací a obyvatelných planet.

•Tweens 9-12

•S dětmi se zaměříme na poznávání různých historických období, ale podíváme se také do budoucnosti. V pravěku si přijdou na své milovníci dinosaurů a seznámíme se se životem v době kamenné. Ve starověku se stanou na jeden den Římany a v angličtině si vyzkoušejí rétoriku, antické divadlo a disciplíny původních olympijských her. Během plavby na Titanicu se naučí, co je potřeba vědět při cestování lodí, lodní uzly a také morseovku v angličtině. V závěru tábora se podíváme také do budoucnosti. Na programu je cestování vesmírem a život v městech budoucnosti.

• Teen 13+

CO DĚTI ČEKÁ?

• Kvalifikovaní lektoři, kteří rozumí nejen výuce jazyka, ale také potřebám menších dětí.

• Angličtina podle metody Helen Doron, plná rytmu, melodií a rozvíjejících aktivit.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu: olomouc@helendoron.cz