ZÁPIS DO KURZŮ 2018/2019 – ZÁŘÍ 2018

 • Zápis do nových kurzů angličtiny pro děti na školní rok 2018/2019 již probíhá.

  Ukázkové lekce se budou konat v září 2018 a nové kurzy budou začínat v říjnu 2018.

  Pokud máte zájem o výuku, přihlaste se na ukázkovou hodinu zdarma  zde .

  Víte, že výuka metodou Helen Doron přináší obrovské výhody?

  logo2
  Jedinečná výuková metoda

  Osvědčená metoda, vyvinutá britskou lingvistkou a pedagožkou Helen Doron, napodobuje způsob, kterým se batolata učí svůj mateřský jazyk. Proces takto efektivního učení podporují čtyři základní principy a ty jsou uplatňovány ve všech na sebe navazujících kurzech pro děti od malička do 19 let.

  logo2
  Diplomovaní učitelé

  Učitelé Helen Doron English prochází náročnou přípravou, která prověří jejich jazykové znalosti a pedagogické kompetence. Mezinárodní diplom a oprávnění vyučovat získají jen ti nejúspěšnější. Tito učitelé pak pracují s originálními výukovými materiály a s nadšením přispívají ke vzdělání svých studentů.

  logo2
  Výborné výsledky

  Studenti Helen Doron English dosahují vysoce nadprůměrných výsledků v mezinárodně uznávaných zkouškách Cambridge English Language Assessment, na které jsou v rámci kurzů Helen Doron systematicky připravováni. Dosažené výsledky studenty motivují k dalšímu studiu angličtiny a dělají radost i rodičům.

  logo2
  Svět výhod

  Helen Doron English není jen o výuce angličtiny ve třídách. Nabízí také velkou škálu zábavných edukativních online aktivit, pobytových a příměstských táborů a dalších doprovodných akcí pro rodiče a děti. Svět Helen Doron English je bez hranic a děti jej milují…