Vítejte v pobočce Rudná!

Naše výukové centrum nabízí certifikovanou výuku dětí pomocí metodiky Helen Doron English od nejmenších až po dospívající. 

Všichni naši lektoři jsou proškoleni pro každý kurz, a kromě znalostí jazyka a metody mají všichni pozitivní vztah k dětem. Objevte s námi svět hravé a tvůrčí metody, která vašemu dítěti předá nejen jazykové znalosti, ale také spoustu pozitivních hodnot do života. Nikdy není příliš brzy ani příliš pozdě na to začít. Přijďte se k nám podívat a poznejte svět kreativního a přirozeného rozvoje dětí. Rádi vám představíme svou práci a vybereme správný kurz pro vaše dítě.

Výukové centrum Helen Doron English Rudná

Helen Doron English Beroun

  • Ukázková hodina zdarma

    Přijďte se i vy se svými dětmi podívat na ukázkovou hodinu a zažijte
    metodiku Helen Doron English na vlastní kůži.
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Volná místa

Přehled kurzů pro školní rok 2023/2024 s volnou kapacitou:

Pondělí  16:30 Paul Ward Explores (8-11 let)

Úterý      15:40 Fun With Flupe (3-5let)

                16:30 Jump With Joey (6-9 let)

Čtvrtek    15:45  More Fun With Flupe (5-6 let)

                 16:30 More Jump with Joye (7-10)

                  17:35 Wolrd of Wonder (9-12)

Aktuality

Ukázkové hodiny začátkem září

 Již v druhém týdnu v září plánujeme ukázkové hodiny se zápisem do kurzů. Od září nové plánujeme otevřít kurzy v úterý pro malé děti. Zároveň i studentům nabízíme vstoupit do již probíhajících kurzů.

 

Cambridge testování v Rudné

Kurzy angličtiny vnímají děti jako hru – na konci se však mohou dočkat životní výhry v podobě Cambridge zkoušek. A jak už to u her bývá, po dosažení jedné úrovně se otevírají k dalším – školy Helen Doron nabízejí 9 typů různě obtížných zkoušek a připravuje se desátá C1 Advanced. Letos jsme se věnovali pouze třem úrovním náročnosti: Starters – začátečník, Movers – úroveň A1, Flyers – úroveň A2. a  Preliminary English Test (PET).  17. června 2023 například skládalo zkoušky v prostorách ZŠ Rudná celkem 53 dětí ve věku od 8 do 16 let z Rudné, Kladna, Rakovníku, Písku, Mostu, Plzně a Benešova. Všem studentům gratulujeme a v září se opět uvidíme v učebnách.