DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – ZÁŘÍ 2015

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V CENTRECH HDE

Letní prázdniny se nenávratně blíží ke konci a začátek školního roku už netrpělivě čeká za dveřmi. A právě při této příležitosti bychom Vás – děti a jejich rodiče, kteří si lépe než ostatní uvědomují, že bez dobré znalosti angličtiny to v dnešním světě zkrátka a dobře nejde – moc rádi pozvali zpátky do center Helen Doron English, kde pro Vás již tradičně chystáme Dny otevřených dveří.

11954666_885351818219226_6889804324642298869_n

Dny otevřených dveří jsou určeny pro všechny zájemce o výuku angličtiny v kurzech Helen Doron English, nezávisle na jejich věku nebo úrovni znalostí. Probíhají obvykle v pátky nebo v soboty a jejich nedílnou součástí jsou přibližně 20-minutové ukázkové hodiny z výuky určené jednotlivým věkovým kategoriím, kterých se příchozí zájemci aktivně účastní tak, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké to je učit se s programem Helen Doron English. Rodiče si současně mohou prohlédnout naše originální výukové materiály a dozví se vše potřebné o organizaci výuky v dané pobočce, rozvrhu hodin, cenách a platebních podmínkách a dalších benefitech, které studium s Helen Doron English každému studentovi přináší.

Neváhejte a nakontaktujte svou nejbližší pobočku a přijďte se k nám podívat! Budeme se na Vás těšit v průběhu celého měsíce září!

A pokud byste snad osobní návštěvu některé z našich škol nemohli zařadit do svého nabitého časového harmonogramu, více informací o programu Helen Doron English se můžete dozvědět z videa, které pro nás natočili a připravili naši nejstarší studenti.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=1NkC5wo036Q[/embedyt]

Učte se s těmi nejlepšími, učte se s Helen Doron English!