Zápisy do kurzů leden/únor 2016

Nedopadlo pololetní vysvědčení? Nezoufejte! Do konce školního roku je spousta času studijní výsledky vašich dětí vylepšit. A s Helen Doron English u nich bezesporu vzbudíte zájem naučit se něco navíc!

V Helen Doron English se totiž všechny děti – od nejměnších po teenagery – učí s radostí a lehkostí, přitom ale s maximální efektivitou. V rámci kurzů jsou navíc systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment, ve kterých již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků, než je celosvětový průměr.

Dejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď, kdy ve všech pobočkách probíhají Dny otevřených dveří, ukázkové hodiny a zápisy do kurzů.

Dny otevřených dveří jsou určeny pro všechny zájemce o výuku angličtiny v kurzech Helen Doron English, nezávisle na jejich věku nebo úrovni znalostí. Probíhají obvykle v pátky nebo v soboty a jejich nedílnou součástí jsou přibližně 20-minutové ukázkové hodiny z výuky určené jednotlivým věkovým kategoriím, kterých se příchozí zájemci aktivně účastní tak, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké to je učit se s programem Helen Doron English. Rodiče si současně mohou prohlédnout naše originální výukové materiály a dozví se vše potřebné o organizaci výuky v dané pobočce, rozvrhu hodin, cenách a platebních podmínkách a dalších benefitech, které studium s Helen Doron English každému studentovi přináší.

Neváhejte a nakontaktujte svou nejbližší pobočku a přijďte se k nám podívat, ať už v rámci Dnů otevřených dveří nebo po sjednání individuální návštěvy. Budeme se na Vás těšit v průběhu měsíců ledna a února!

web